Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy még nagyrészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy még nagyrészt ismeretlen lány a sulimban, hogy közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Nem fizikailag közeledni, kedves trollok, hanem lelkileg. Teljesen beleszeretem, de más a társaságunk, nem igazán ismerjük egymást. Hallottam, hogy elv. bejövök neki...

Egyépként ő is 17 éves.


17/F


2012. márc. 23. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépsz felé kettőt.
2012. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. lépés: tanulj meg helyesírni

2. lépés: odalépsz és beszélgetsz vele.

2012. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ember,csak van olyan srác vagy csaj közös ismerősötök akivel esetleg odatudnál menni hozzá h mutasson be,legyél tökös.!valamit kikell okoskodni,ha mást nem,beszélgess vele fészbukon és kövire személyesen odamész hozzá köszönsz neki,beszélgetsz vele.vagy próbálj meg vele szóváltásba keveredni,amúgy én is ilyen cipőben járok,simán lehet tenni egy próbát:) 16/F
2012. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lol bazeg ilyen himnusz utan chuck norrist is bealaznam.
2012. márc. 23. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló jót írt. Csak van közös ismerősötök, aki segítene neked és bemutatna a lánynak. Ha pedig nincs, még mindig oda tudsz menni hozzá beszélgetni. Bármilyen kérdéssel el lehet indítani egy beszélgetést, bármilyen iskolai jellegű kérdéssel, utána pedig simán át tudtok térni személyesebb témákra is, ha egy hullámhosszon vagytok.

Legyél bátor és menj oda hozzá. Ha párszor beszéltek suliba és látod, hogy ő is érdeklődik irántad, kérdezd meg van-e kedve suli után elmenni pl. egy cukrászdába vagy máshova.

Sok sikert! :)

16/L

2012. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szemezzetek, mosolyogj rá... Lehet,hogy jár valamilyen szakkörre, azt megtudhatnád, és akkor te is beiratkozhatsz arra a szakköre egy kis időre :) ott meg tudtok ismerkedni.. Vagy szerintem szűkebb folyosón is "véletlen" nekimehetsz, és akkor bocsánatot kérsz, mi a neve,megkérdezed,hogy nem őt láttad-e a... valahol? :)) Remélem, tudtam segíteni :)
2012. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok,csak hogy kicsit ge.ci legyek,de mégis valahogy önbizalmat "adjak",nekem ma bejött az ismerőssel bemutatós módszer,szóval hajrá:)
2012. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a jó válaszokat!
2012. márc. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!