Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Kell is meg nem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, a barátom 17. Együtt vagyunk már több mint másfél éve, és ő nagyon sokszor okozott csalódást. Megcsalt, hazudozott, mindent letagadott. Plusz tulajdonképpen úgy érzem, hogy nekem értelmesebb kéne mint ő, csak hát szeretem... Szakítottam vele 3 hónapra, de megint visszaédesgette magát. Azóta azon kívül, hogy mérgében egyszer lefejelt jól megvagyunk...de érzem, hogy nem jó ez így...de nem bírom elengedni, annyira szeretem... Van egy barátom, aki akarna tőlem valamit, de a pasim miatt nem hajt. Otthagyjam érte?
2012. márc. 24. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Megcsalt meg stb, és miután visszafogadtad (hülye létedre, már bocs), le is fejelt, és még mindig szenvedsz vele? Kamu.
2012. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

,,egyszer lefejelt, de jól megvagytok"?????


Hagyd ott a fenébe.

Ha szeretnéd, nem gondolkoznál azon, hogy ott hagyod!

2012. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu! -.-
2012. márc. 24. 16:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak tudom, hogy ha otthagyom nagyon fog szenvedni, mert kb 1 hónapja iszonyatosan törekszik.
2012. márc. 24. 16:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ennyire hülye vagyok, hogy még sajnálom ezek után....:/
2012. márc. 24. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb magadat teszed tönkre ebbe a kapcsolatban.

Lépj ki még most belőle. Persze most minden szép és jó, utána mondjuk 2 hónap múlva, megint csalódsz benne vagy éppen újra lefejel.

Azon meg ne lepődj meg, hogy a másik srác a barátod miatt nem hajt. Ha látná rajtad, hogy nem hiába teperne, rögtön a színre lépne.

2012. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hülye vagy, hogy visszafogadtad. nagyon fog szenvedni ha kidobod... és? így meg neked okoz szenvedést. nem fog változni, hidd el nekem. jobb lenne neked nélküle.
2012. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel van tele a híradó, mint te vagy. Lefejelt, és még ezekután van bármi kérdésed? Ez nem szerelem, ez elvakultság. Szenvedjen csak.
2012. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!