Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek tényleg ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tényleg ekkora nagy baj, ha egy lány szereti a focit és egyéb hasonló sportot?

Figyelt kérdés
az eddigi fiú ismerőseim mind lementek hídba, amikor megtudták, hogy milyen foci fan vagyok. ez most miért ekkora baj? oké, 17 vagyok, nem szeretek táncolni meg p*csáskodni mint a korombeli lányok de na :D..
2012. márc. 24. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem baj, csak szokatlan
2012. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, ugyanebben a helyzetben, csak én már 20 is elmúltam. :)
2012. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó tudni, hogy nem vagyok egyedül:P
2012. márc. 24. 21:40
 4/13 anonim ***** válasza:
nem baj, én szeretem az ilyen lányokat, akik szeretik a sportot :)
2012. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 koltt ***** válasza:
Azzal nincs gond hogy bírod a focit, csak ha mondjuk emiatt elfelejtesz nőies maradni az sokaknak visszatetsző lehet.
2012. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ladát szerelni tudsz?
2012. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én egyszer akkor lepődtem meg, amikor a tuning kiállítás, supermotocross, és egyéb autós-motoros rendezvény tele van lányokkal :-O
2012. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, fiús gondolkodású lányok sokszor jófejek...

csak ne köpködj a pályán, mint egy igazi focisparaszt :D

2012. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, csak ha nekem is kéne focit néznem. Csak a F1-et nézem más sportágat csak az olimpia alatt.
2012. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hülye vagy? "Zavar" ?

Rögtön megkérném a kezét ;)

2012. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!