Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet halni a szerelembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet halni a szerelembe?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom a barátnőmmel nem hétköznapi...sőt...

heti 2 napot töltünk együtt általában, de mivel mindketten iszonyatosan makacsok vagyunk, sokat veszekszünk, stb...aztán persze kibékülünk

A legtöbbször haraggal válunk el egymástól sajnos..és szinte minden találkozásunkkor valamelyik fél véget akar vetni a kapcsolatnak könnyek közepette.

Fogalmam sincs mi van köztünk, hogy mi ez immáron lassan 9 hónapja.

sokszor azt érzem nem is vagyok ember nélküle, és nem is érdemes élnem ha ő nincs velem.

közhelyes szavak, nem tudom valaki megért-e engem...mert ez csak akkor lehet ha már átélte ezt...az ilyen vak, csalfa, diák, de ugyanakkor véresen komoly, és bármennyire is akartad nem tudtad elengedni azt a személyt, akit annyira szeretsz..a hibái, és az összes hülyesége ellenére, egyszerűen képtelen vagy megtenni, és csak szenvedsz...

...és ilyenkor mikor ez megtörténik, végigpörög bennem életem összes nagy hibája, nemcsak a szerelemé, hanem minden más, amivel valaha is a szeretteimnek fájdalmat okoztam, és csak egyetlen kaput látok...azt ahonnan már nincs visszaút...

tudom hogy van akinek nálam százszor, sőt ezerszer rosszabb, és sosem értettem azokat az embereket, akik így is kitartanak, hogy honnan van erejük mind ehhez...

vagy csak a szerelem tesz ennyire puhap*ccsé?!

bárhogy is legyen, most 0 nak érzem magam, aki nem érdemi meg sem azt hogy barátnője, szerettei, családja legyen, hisz csak mindenkinek fájdalmat okoz, és így már az életet sem...


22/F


2012. márc. 25. 19:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem bíztató szavakat várok ,sem azt hogy pátyolgasson valaki, hanem csak annyit, hogy más is volt-e már így, érzett-e már iylet?, fájt e neki annyira az élet mint nekem most....?!
2012. márc. 25. 19:35
 2/11 anonim ***** válasza:

hallod pajti, ugyan ez a helyzet velünk is csak már lassan 3 éve megy ez... nem tudok tőle elszakadni, bármennyire próbálok, mindennapos viták, sírás, szakítás, de én ugyanúgy szeretem, csak lehet hogy ő nem szeret már úgy...:\

19/F

2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olvass Léda-verseket Adytól.
2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

te jó ég, dehogy vagy puhap.cs... nem is értem ezt a fogalmat miért é mire használják a fiúk...


szóval. abba még nem gondoltál bele, h esetleg nem őbelé vagy szerelmes, hanem magába az érzésbe? hogy odabújhatsz valakihez, megérint, van, aki átölel, meg ilyenek... mert ha ennyire nem jösztök ki egymással, az jelent valamit. nem kell magad ledegradálnod, hogy nem érsz semmit, igenis érsz, nem kell ahhoz egy másik fél, hogy valaki legyél. és nem normális az sem, hogy ilyenek jutnak róla eszedbe. úgyhogy a helyedben nem erőltetném tovább ezt a kapcsolatot. előbb becsüld meg önmagadat, aztán keress egy olyan lányt, aki jobban passzol hozzád és tudjátok egymást szeretni. és a fő kérdésre a válasz: nem, nem lehet belehalni a szerelembe. fáj, meg minden, de nem halsz bele, ha elég erős vagy. bármi kérdés van, szívesen válaszolok, ha tudok. és tényleg ne keseredj el, fiatal is vagy, és rengeteg lehetőséged van még. :)

2012. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne légy már ennyire puhap*cs igen eltaláltad a szerelem tudom tesó mit érzel kitartás! ha szereted akkor ne hagyd el menni és próbáld a konfliktusokat mellőzni illetve ne komolyan kissé viccesen add elő már ha konfliktusba keveredel!
2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen nem rég éltem túl ugyan ezt!
2012. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Senki sem válaszolt.

Nem, nem lehet belehalni. Te meg tudod magad ölni, de a szerelem nem tud megölni

2012. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%-os - figyelj jobban, én válaszoltam rá :P
2012. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
köszönjük, kilences, tízes, jelentve lettél
2012. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, bele lehet halni az izgalomba is, és a testi vagy lelki fájdalomba, bánatba is.
2012. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!