Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek tetszik a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik a hosszú barna göndör haj egy lányon? Vagy inkább a vasalt (egyenes)?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem eredetileg göndör, de mindig kivasalom mert divatba jött a vasalt haj, és úgy érzem, hogy a fiúknak is az tetszik inkább, de azért érdekelnek a vélemények:) ja és légyszi kort is írjatok:) én 17vagyok
2012. márc. 26. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van, akinek a göndör jobban áll mint a vasalt. Láttam már nagyon szép lányt göndör hajjal és vasalttal is, szerintem teljesen mindegy.


20F

2012. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
alapvetően egyenes de a göndör is állhat jóóóól :)
2012. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amelyik a természetes. Ha göndör haja van, akkor az tetszik, ha egyenes, akkor az. A vasalt hajat gyűlölöm.

20

2012. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesem mind1 de a vasalt haj valóban tetszetősebb most számomra de attól is függ melyik áll jobban ?
2012. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hülyeség, amelyik jobban áll a fejedhez...

pl én göndör vagyok és ugy nézek ki mint egy hülye kis süldő, az egyenes nekem jól áll.

de pl vv évának a göndör állt jol... meg somát se tudom elképzelni egyenes hajjal :D

2012. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem az egyenes jobban tetszik, de ha jól áll neki a göndör azzal sincs baj
2012. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek a természetes a legjobb...a vasalt haj olyan mű.. :/
2012. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szép hosszú vasalt nincs is annál jobb...:D

Szóval nekem személy szerint eléggé bejön a vasalt haj:)


19f

2012. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igazándiból képpel könnyebb lenne kitakarni. és most félre érteni nem kell, ez alatt nem azt értettem, hogy tegyél fel egy bikiniset ahol a lényeg nem is látszana( mert tudom, hogy a sok gyk-s felhasználó egyből erre gondolna) hanem ahol a göndör hajad látszik, gondolod az arcodat satírozd ki. csak mert a göndörből is többféle van
2012. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kitalálni*
2012. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!