Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy utál (nem tudom miért, már 1éve azt mondja, és nem is keressük egymás közelségét) de közben szokott engem nézni, rá nézek akkor elkapja a szemét és még ilyenek, akkor azt nem is gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos ronda vagy.
2012. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
annyira undorító és ellenszenves vagy hogy megakard dugni... van ilyen... furán hangzik de megesik, hogy valakit gyülöletböl dugnál xd
2012. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
néz,mert te vagy ott a szeme elott,ha más lenne ott,mást nézne...
2012. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A horror filmet is nézzük olykor.

És nem azért mert szép, vagy kettyinteni akarunk Freddy Kruegerrel.... :)

2012. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pedg freddy szexi....
2012. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Ez feldob! Akkor én is közepesen gyönyörű lehetek.

Pedig volt már, hogy egy mosolyommal halálra rémítettem egy fél óvodát. (Micimackó csoport.)

2012. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj,nem vagyok én csúnya srác, elmondások szerint,és én egy igenre vagy egy nemre gondoltam indoklással de mindegy....
2012. márc. 26. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudjuk. Itt mindenki szép.

Csak én vagyok ronda.

2012. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#8 Nyugi én is, de valakinek annak is kell lennie...


A kérdésre a válasz:

Menj oda hozzá és nyomd ki a szemeit, tuti soha többé nem fog nézni téged és mérget vehetsz rá, hogy utálni fog... :D


Amúgy meg kérdezd meg tőle, hogy miért utál... :O

2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdező egy szerncsétlen gyökér. hova nézzen,..b+.. attól fél hogy kiég a retinája, ha ránézel. ugyhogy elkerl téged. jóó meszzira.
2012. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!