Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő-e az hogy 59...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő-e az hogy 59 évesen nős létemre, szerelmes vagyok egy 35 éves nőbe?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
IGEN! Elítélendő!!!
2009. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem elítélendő, biztos a házasságodban már nem kapod meg azt amire szükséged van.
2009. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szerelem nem válogat. Nem az a baj hogy 53 vagy ő pedig 35, hanem inkább az hogy nős vagy. így nem túl szép...
2009. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A szerelem nem elítélendő, a titkos beteljesülése igen. A közerkölcs szerint. Hogy kinek mi az elítélendő, azt a saját lelkiismerete dönti el.
2009. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Most ez egy kicsit furán fog hangzani, de sok mindentől függ.

Akkor nem elítélendő, ha már a feleségeddel jó ideje megromlott a viszony, esetleg csak a megszokás, a gyerekek, illetve az anyagiak kötnek össze vele.

Akkor azt hiszem normálisnak mondható, hogy úgymond "házon kívül" keresi valaki a boldogságot.


A másik esetben, ami valóban helytelen, ha egy odaadó és szerető asszony a feleséged, és te ennek ellenére leszel szerelmes egy fiatalabb nőbe. És miatta rúgod fel a házasságod.


Amúgy azt hiszem te sem vagy erről valami pozitív véleménnyel, ha már feltetted ezt a kérdést... Lehet a választ már te is jól tudod, mert már a kérdésben meg is válaszoltad...


Remélem segítettem.

2009. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

én megértelek,mert énis ebben a cipőben járok,csak itt én vagyok a fiatal nő és beleszerettem egy nálam 14 évvel idősebb családos férfiba...csak annyi a különbség h ő nem nős...és igen,életem legboldogabb időszakát élem meg! És nem bánok semmit!

Csak azt zárójelben jegyzem meg,hogy az nem baj,ha szerelmes vagy,az ember nem tehet ellene. Csak akkor legalább válj el vagy ne hazudj a feleségednek,mert ez tényleg nem szép.Miért nem hagyod ott a nejed és kezdesz új életet a szerelmeddel? Nem tisztább lenne az ügy?

2009. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legtolsó válaszolóna mondom h nem enyire gyszeű ez azért sztem!!16 éves vok, apám beleszeretett egy másik nőbe, anyámma házasságuk már amugy is rossz volt de amikokipattant a dolog akkoazért mi gyerekek szivjuk meg leginkább! Másrészről meg tehetne vmit a házassága érdekében a kérdező bár a körülményeket nyilván nem ismerem! Ha már elcseszte akko viselje a következményeket legalább addig amig gyerekek fenőnek mert téleg nyomot hagy :S:S
2009. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elítélendő.

Ha tényleg annyira szeretitek egymást - kölcsönösen! - akkor válj el, és utána udvarolj.


Amúgy nem kapuzárási pánik véletlenül? Akkor inkább orvos tudna segíteni.

2009. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy a házasség nem azt jelenti hogy elveszted az érzelmeidet más nők iránt.. az nem baj ha szerelmes vagy csak ne legyen több...
2009. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!