Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna? Mit szólnátok hozzá és hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mi lenne a reakciótok,ha a barátotok találkozik a volt barátnőjével.Nem mástól tudod meg,hanem ő mondja el személyesen.
2012. márc. 26. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
zavarna. mert tudom hogy milyen dolgok voltak. de ez a 2 ember milyenségétől is függ...
2012. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Neki semmiképp nem mondanám, de nagyon zavarna.
2012. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

semmi jó!

Hirtelen egyik napról a másikra találkozik vele újra??

k-úrvára nem örülnék neki!

DE! ahhoz ismernem kell az exét!

Ha ismerem és tudom h normális nem hajtana rá akkor talán..

de ha egy f@sszopónak ismerném akkor kizárt!

2012. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de az jó,hogy ő mondta el nem ?:)
2012. márc. 26. 21:35
 6/14 anonim válasza:
Öld meg és akkor nem fog zavarni!
2012. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az 1 pozitív dolog h elmondta!


De mondom ahhoz ismernem kéne kicsit az exét, ha semmit sem tudok róla akkor nem szívesen engedném el!


Ha ismerném és normálisnak vélem akkor elengedném vele!


De ne az legyen h délelőtt azt mondja nekem h aranyos vagy nagyon szeretlek aztán utána délután meg az exével kúr

2012. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Az exem rendszeresen tartja a kapcsolatot az egyik exszével, és most velem is. Mindkettőnkkel több mint 4 évig volt együtt ennyi idő alatt az emberek barátok lesznek, és ha normális a szakítás, akkor természetes h az érzés megmarad. Szeretem az exemet de nem úgy, tényleg csak barátként nem kéne vissza, ami volt elmúlt, de az életem része, ha bajban lenne ugranék h segítsek, és ő is nekem. És én is ismerem a amásik exét is akivel tartja a kapcsolatot ő is nagyon helyes nő és kedvelem. Egyéni intelligencia kérdése h valaki tudja-e ezt kezelni. De ha féltékenykedsz az nem segít. Nem véletlenül szakítottak, de attól még múltjuk van nem várhatod h temesssék el csak mert zavar...
2012. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az összes exemmel tartom a kapcsolatot, szoktam is velük találkozni. Azért, mert olyan embereket válaszottam, akiket emberileg is értékesnek tartok, és attól, hogy nem egymással fogjuk leéllni az életünket, még nem változik meg.


Persze ehhez érettség kell, és normálisan kell kezelni a kapcsolatokat (és normálisan kell lerendezni az elvállást is).

2012. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj kedes 8-as, de ez nem intelligencia kérdése...ha van a "háromszögben", aki még érez a másik iránt valamit...nem tudom, hogy jön ide az intelligencia. Kedves Kérdező, engem így csaltak meg. én jól besz*ptam a "csak barátok vagyunk" dumát. akkor rájöttem, hogy soha nem fogok olyan pasival randizni, aki az exével rendszeresen találkozik (és nem véletlenül összefut). de ez az én véleményem, nekem ez nem fér bele, ettől függetlenül nem ítélem el. ha valakit ez nem zavar, akkor csinálja. de az fontos, hogy az új barátot/barátnőt se zavarja! beszéljetek meg esetleg, mondd el a párodnak, hogy mit érzel, de csak finoman és ne ingerülten.
2012. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!