Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a férjem iránt már csak barátságot érzek és nem vonzódok hozzá? (14 éve vagyunk együtt,33 éves vagyok,2 kicsi gyermek)

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van oka. De az a kérdés, hogy meg akarod e menteni a kapcsolatotokat, vagy szerinted már menthetetlen? Amennyiben meg akarod, próbálj vele közös programokat szervezni, ahol talán újra belé szerethetsz. Próbálkozni kell, ha nem akarod, hogy teljesen taccsra menjen a házasságotok és még eggyel több legyen az elvált gyerekesek száma.
2012. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két dolgot lehet tenni.Megpróbálni feltámasztani a régi érzéseket és megpróbálni mindent megtenni a megmentéséért,vagy búcsút inteni.
2012. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az már baj, ha nem vonzódsz hozzá.

A szerelem elmúlik, az biztos, de helyette ott a szeretet, de annál többet kell érezni, mint barátság.

Nosztalgiázz, emlékezz vissza, miért szerettél bele, és a régi jó emlékek visszahozhatják a szikrát.

Mi is fel szoktuk eleveníteni a régebbi dolgainkat, és működik. Ne csak gondolatban! Mi idén leszünk 16 éves házasok,szintén két gyerek, és ugyan úgy kívánjuk egymást, mint rég.

38/N

2012. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a 2 gyerek nem lenne, válni. Így viszont érdemes lenne még küzdeni. Több közös program. Lehetőleg kettesben, gyerekek nélkül. Aztán ha akkor sem megy, véget vetni a dolognak, addig, amíg nem fordul át ellenségeskedésbe.
2012. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szundimano ***** válasza:
56%

Én megpróbáltam! 5 évvel ezelőtt újraéleszteni,mert 2 gyerekünk van. Akkor ébrettem rá,hogy valamit tenni kell mikor én ,akinek ő volt az egyetlen az életemben, egy internetes kapcsolatba belecsúsztam! Akor azt mondtam,mindent előről! Mindennel próbálkoztam! még a meglepetés házassági évfordulós hosszú hétvége,úgy ,hogy elkértem őt a munkahelyéről...Va lami nagyon megszakadt! Már nem voltam nő mellette! Múlt évben én jutottam arra,hogy ezt ne folytassuk és már csak azért maradtam,hogy megeggyezzünk,hogyan tovább! Nem volt kivel megeggyezni! Ő már 5 éve készűlt a válásra! Rettenetes megaláztatásokban volt részem,mégis az volt bennem,még a nyáron is (amikor már külön költöztünk és ment a per,közben volt egy futó kapcsolatom,ami csak daccból volt,mert azt mondta rám,hogy megcsaltam,így legalább véghez vittem amit a fejemhez vágott),hogy a gyerekekért maradok! Ő volt a közös lakásba! Én a gyerekekkel szűleimnél! Iskola előtt albérletbe költünk és hazamnetem valamiért! Találkoztam vele! És megvert! Akkor összedőlt bennem egy világ! Válás lement! Gyerekek nálam maradtak,albérletbe vagyunk most is! Szűleim támogatnak! a munkahelyemet ott kellett hagyjam,mert oda is elment és mindennek lehordott,nekem pedig arra már nem volt energiám,hogy bizonyitsam...hogy ...ááááááá....Ez egy rossz álom!Voltak rövid kapcsolataim,de ahogy kicsit közelebb kerűl valaki,szakitok! Még 1x nem akarok sérűlni! Elnézést,hogy elkeseritelek kedves kérdező,csak írtam,hogy bizony egy " drága jó ember" aminek az exemet mindenki ismeri....ilyen tud lenni krízis helyzetben!

Csak azt tanácsolom neked! Ha érzed,hogy eltört benned valami,végérvényesen...előbb válás! És nem számits csodákra más férfi részéről sem!

Szoritok,hogy úgy dönts,hogy ne bánd meg!

2012. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szundimano ***** válasza:

Elnézést a hibákért,most olvastam vissza!


Még valamit! 34 N vagyokés 16 éve voltam vele együtt,ha a "járási" fázist is veszem ,nem csak a házasságot!

2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most miért kell elkeseríteni ilyen történettel?

Ahogy olvastam, az előttem levő hozzászólását... hát...

Meg kell menteni a kapcsolatot, és nem más pasi után sóvárogni, internetes kapcsolat... aztán csodálkozik, ha tönkremegy a házassága.

A jelenben kell élni! Ápolni a kapcsolatot!

A másik kedvét keresni, amiért viszonzást kapunk.

Minden nap meglátni a másikban a jót, felnézni rá, törődni vele. Én úgy vagyok vele, hogy egy nagy ölelés elég, és átjárja a testem az a jó érzés (szeretet, ragaszkodás, bizalom, meghittség,vonzalom,vágy....)

Mi úgy ápoljuk a kapcsolatunkat, hogy naponta csókolózunk, és a nagy ölelések, van, hogy napi szex, másnaponta, vagy ahogy kedvünk van, mindenképpen naponta szeretgetjük egymást így vagy úgy, közös programok, tervek...

Meg amiket még korábban írtam, a nosztalgia.

2012. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szundimano ***** válasza:

Nem elkeseritésnek szántam! Tény! És kedvében járni? Szerintem az akkor megfőtt és asztalra tett étel amikor haza jön, a minden végig hallgatok mi volt a munkában...mégy azt is ,hogy zavarták felnőtt férfiak a szerencsétlen macskát a műhelyben , megnéztem a meccseket amiket nem látott,hogy kedvében járjak...és közben azt kaptam,hogy senkinek sem kellenék ! Szóval...várd végig a választ!

Elnézést az off-ért ,de szerintem még belefért!

2012. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szundimano ***** válasza:
Jah,az ágyban meg az volt a baj...hogy sokat akartam! Ott meg le lettem szajházva!
2012. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Szundimanonak meg azt üzenem, sajnálom, hogy így alakult az életed, de Nektek így a jobb.

Én megpróbálok mindent, hogy ne járjak így.

E.

2012. márc. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!