Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem lehet normális komoly kapcsolatot kialakítani egyik nővel sem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok de sehol semmi látszat ! eddig az volt a kifogás hogy motorozok és ez veszélyes mert Enduro Crossozok Télen- Nyáron Nyáron meg szett van hozzá és át teszem Supermoto-nak és az veszélyes az eddig i nők szerint akikkel beszélgettem meg a válaszok ,hogy ( SÁROS RUHÁT NEM FOG MOSNI SENKI A MAI NŐK KÖZÜL....) és hogy a motoros pasiknál első a motor utána a nő de ez nem így van szerintem mert ha valaki valakit szeret akkor ő neki az első nem a kedvenc tárgyai meg a hobby-ja ! nem arra megyek hogy tegyük össze amink van és cshumi hanem komoly kapcsolatra de sehol semmi látszat!
2012. márc. 29. 00:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyből nem is lehet közölni a másikkal, hogy komolyan gondolod.Kivéve,ha már régóta nagyon tetszik ill szerelmes vagy az illetőbe.Ismerkedési szakasz is több hét,hiába van szex...

Amúgy meg nem kell mindjárt összeköltözni és akkor moshatsz magadra :D

2012. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
eddig is magamnak mostam tudod vízhatlan a ruha szóval mikor bejvök akkor benzinkúton 500 ft ból motorral együtt le van mosva mondjuk igaz hogy néha Jard elől menekülni kell (cross motor nem vehet részt közúti forgalomban gumik) akkor megyek csak sárosan haza de amúgy nem:)) nem közöltem egyből mindig be tartom a fokozatokat tudood ez olyan mint a motorozás egyből rá ülsz egy 600 asra meghalsz szóval először kicsi és szépen fokozatosan ...:))nem is akartam én egyből ásó kapa nagy harangot :P:))
2012. márc. 29. 00:15
 3/19 lila nyuszi ***** válasza:
Ezt csak egy motoros csaj értheti. :D
2012. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Neked motor kell nem nő. Mi a f@szt erőlködsz?
2012. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Ember. A csajok a művelt pasikra buknak. Nem megbántani akarlak, de amíg az anyanyelved sem megy, addig ne erőltesd a csajozást. Vagy valami igénytelent keress.
2012. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg rossz helyen keresgélsz csak:) Mindenkinek megvan valahol a párja!Mondjuk egyszerűbb ha olyan nővel hoz össze a sors,aki maga is motorozik.Érdemes eljárni motoros találkozókra,túrákra...
2012. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ember. A csajok a művelt pasikra buknak..... ennek a komizónak szól mert neked annyira jól megy az anya nyelv mi nézzél már magadra nagy művelt lehetsz wazzeg ... vagy vagy 15 éves és titokban be kapcsoltad a gépet mi húúúú de menőő vagy :)) többieknek köszi szépen szoktunk járni motoros találkozókra csak ott máson van a hangsúly nem a csajozáson de ezt a talit arra szánom :))
2012. márc. 29. 00:25
 8/19 A kérdező kommentje:
am jah már ott tartok hogy sokkal jobban szeretem a motort :) nem erőlködök tudood busz után nő után nem szaladok :)
2012. márc. 29. 00:26
 9/19 A kérdező kommentje:
lila nyuszi .:bizony áááááámm hogy csak egy mocis csaj :):D
2012. márc. 29. 00:32
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Ne is szaladj nő után! Minek? Ha utoléred, úgyis kiröhög.

És légy kemény! Jeanne d'Arc is szüzen halt meg és a mai napig tisztelik!

2012. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!