Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan pattinthatnám szét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pattinthatnám szét az egyetlen legjobb barátnőmet a barátjával?

Figyelt kérdés
Tavaly lettünk a legjobb barátnők, és amíg ő össze nem jött a bunkó barátjával, addig minden remek volt. A srácot mindenki utálja, a suliban egyetlen barátja sincs, sulin kívül sem hiszem, hogy lenne neki. Velem az első találkozás óta baromi flegma, pedig én mindig normális vagyok mindenkivel. Ezen kívül baromira unom már, hogy a barátnőm miatta hanyagol és kb. soha nem ér rá semmire vagy ha igen, akkor az nagyon nagyon ritkán fordul csak elő és akkor is csak pár órára. Ezért az jutott eszembe, hogy szétpattintom őket (tudom, hogy ez nem szép dolog, de engem most nem érdekel, hogy mi szép és mi nem szép, meg akarom csinálni!). Azt szerintem meg tudnám oldani, hogy a srácot kirúgják az iskolából. Igaz, hogy úgy még nem fognak szakítani, de legalább napközben tudok majd ellene lobbizni és talán sikerrel le is tudnám beszélni a barátnőmet róla. Vagy pedig nem rúgatom ki a srácot a suliból, hanem valahogyan viszályt szítok közöttük és szakítanak. Ehhez várnék ötleteket, de arra nem vagyok kíváncsi, hogy mennyire nem helyes. Tudom, hogy nem az, de most a legjobb barátnőmmel való barátságunk a tét. Ha együtt maradnak, arra rámegy a barátságunk, az tuti.
2012. márc. 31. 23:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok szappanoperát nézel, ribi...
2012. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ne csinálj ilyet. am meg ha a barátnőd hanyagol Téged, csak mert pasija van, akkor elgondolkodnék azon, h mennyire jó barátnő az ilyen :)

szal én inkább erről az oldalról vizsgálnám a dolgot.

2012. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A célod ismerete kevés egy jó tanácshoz, több info kéne ennél. Alapjáratban szoktak veszekedni, vagy nem nagyon?
2012. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Le fogsz pontozni, de leírom a véleményemet:

egy "legjobb barátnő" nem teszi ezt. A legjobb barátnő örül annak, hogy a barátnője boldog, és nem áskálódik ellene. Ki tudod rúgatni az iskolából? Miért, mégis ki vagy te?

2012. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ép.

Legjobb barátnő meg végképp nem.

Szégyelld magad!!!

A barátságod semmire nem megy rá, mert NEM VAGY BARÁT. Sokkal inkább egy szánalmas irigy disznó.

A barát azt jelenti, hogy jót akarsz a másiknak. Te meg csak magadnak akarsz jót, és ezt önzésnek hívják, nem barátságnak.

2012. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg valós a mondás, h amíg ilyen barátai vannak az embernek, nincs szüksége ellenségre... :)
2012. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Először gondold végig, mit és hogyan akarsz csinálni. Egy dolog van, amit midnenképpen szem előtt kell tartanod: ha szétpattintod őket, arra biztos, hogy rá fog menni a barátságotok. Te nem tartanád aljas alaknak a legjobb barátnődet, ha szét akarna választani téged és a szerelmed? Bánjon vele akárhogy a fiú, ő most szerelmes, és nem tud gondolkodni, ha elkezdesz kavarni, azt fogja látni, hogy te rosszat akarsz neki. Szerintem szerencsésebb stratégia, ha megmondod neki, hogy rossz, hogy nem tudtok találkozni, hogy keveset vagytok együtt, stb - viszont amikor ezt mondod, semmiképp se hozd föl a srácot, mint dolgot, ami közétek állt. Próbáld elviselni a srácot, elvégre a legjobb barátnőd lát benne valamit. Tülerem, és kitartás. A barátságok mindig tovább tartanak az ilyen kapcsolatoknál.
2012. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

# 3 Sajnos nem szoktak veszekedni, nagy a szerelem még...

Tudom, hogy nem szép dolog ez. DE! A srác mérhetetlenül bunkó, mint írtam mindenki utálja és nincs egyetlen barátja sem. Egyáltalán nem való a barátnőm mellé. Az már csak a jéghegy csúcsa, hogy miatta hanyagol a barátnőm.

2012. márc. 31. 23:47
 9/30 A kérdező kommentje:

# 4: "Ki tudod rúgatni az iskolából? Miért, mégis ki vagy te?"


Igen, ki tudnám rúgatni a suliból, mivel az igazgató a családunk régi barátja, apukám évfolyamtársa az egyetemről és még mindig nagyon jóban vannak. Hidd el, hogy ki tudnám rúgatni... ;)

2012. márc. 31. 23:50
 10/30 A kérdező kommentje:

#7: "ha szétpattintod őket, arra biztos, hogy rá fog menni a barátságotok."


Szerintem nem fog. Szétmennek, a barátnőm szomorú lesz, én megvigasztalom. Talál egy normális fiút, aki nem fog folyton rajta lógni, így velem is lesz ideje foglalkozni és minden rendben lesz. :) Azt meg soha nem fogja megtudni, hogy én pattintottam szét őket.

2012. márc. 31. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!