Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakult a kapcsolatunk, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult a kapcsolatunk, aztán a lány lerázott, mert nem akar kapcsolatot senkivel. Ha már próbálnék túllépni rajta, megkeres, de akkor is undok. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nekem elégtétel, hogy kíváncsi még rám, de jellemtelennek tartom ezt, hogy velem lenni nem akar, de el sem enged.
2012. ápr. 1. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ádám, Te vagy az?
2012. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, jól érzed. Hagyd a fenébe.

Most biztos sérti a büszkeségét, hogy már nem érdeklődsz iránta. Az ilyen lányoknak csak az kell, hogy rajongjanak értük, de nem akarnak többet.

2012. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele szemtől szemben?
2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém találkozni egy ilyennel. Röviden és tömören LE KELL SZ@RNI!!!
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Törölni törölni törölni. Ribanc.
2012. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem beszélek vele szemtől szemben, mert ezt elhárítja.
2012. ápr. 1. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor ezt hárítja... akkor mondd neki, hogy ezek után te nem akarsz tőle semmit. Nézd meg, hogy utoljára mit szól, és soha ne keresd többet! Valószínűleg egy flegma pics*ról van szó, aki mással nem törődik semmit.
2012. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légy boldog, hogy megszabadultál ettől a kígyótól.
2012. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak nézek, hogy hogy verhettek így át, és még azt sem érti, mi bajom van.

Nem Ádám vagyok :), de mások is biztos jártak hasonlóan. Remélem, hamar túlteszem magam rajta, nagyon megszerettem és bíztam benne.

2012. ápr. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!