Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik h ilyen lett velem. Valakivel volt hasonló? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Szóval röviden és tömören kavartunk egy sráccal, nagyon kedveltük egymást,szeretett velem lenni,telefonon is sokat beszéltünk,facebookon is,felvett msn-re,meg skypra is. Suliban is mindig kereste a társaságom,talán túlságosan is kedvelt,néha már zavart is egy kicsit,h ennyire oda van értem. Aztán jött a feketeleves ugyanis egy buliban bepróbálkozott nálam,én pedig elutasítóan viselkedtem vele. Mert nem akarok vele járni,csak barátkozni! De azóta nem keres,teljesen megváltozott,elkerül, soha nem jön föl chatre ,nagyritkán ha összefutunk,akkor odakösözön,vagy tök semlegesen dumál valamit,aztán megy tovább. Nagyon hiányzik,mert régebben mindnet megosztottunk egymással,és mindig puszival köszönt, most meg már teljesen semleges vagyok neki, teljesen eltűnt az életemből. Ti fiúk,ti tényleg sosem barátkoztok ok nélkül lánnyal? Lányok,ti hasonló esetben mit tettetek , hagytátok,h összejöjjön,vagy inkább veszni hagytátok az egész kapcsolatot?

2012. ápr. 2. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe a gyereket és ébredj fel: fiú lány barátság nagyon ritka.
2012. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy közben nem merült fel benned, miért ilyen!!
2012. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiú szemszögből mondom. Ezt a srác vagy tudja/akarja kezelni, vagy nem. Van, aki annak is örül, ha továbbra is jóban lehetnek a lánnyal, vagy éppen úgy gondolja, hogy lassú víz partot mos:) Más fiú viszont úgymond "nem akarja pazarolni az idejét". Ha nem jársz vele, hát nem, kész. Vagy talán rosszul esett neki, és nem akarja magát tovább kínozni, ezért próbál a lehető legkevesebb kapcsolatot tartani veled, így segítve önmagát a túllépésben. Másnak egyszerűen csak égő ez a helyzet, "nehogy már engem kikosarazzanak", akkor ő is közömbös lesz. Látod mennyi oka lehet a dolognak? Pedig úgy mélyen még csak végig sem gondoltam, azt írtam ami hirtelen eszembe jutott. Biztos, hogy még ezer oka lehet ennek.

Fordított helyzetben Te hogyan viselkednél, hogy esne Neked? Nem hibáztatlak, ha egyszer nem tetszik Neked, akkor nem, szíved joga. Csak ne legyél önző, attól hogy Te szeretnéd magad mellett tartani mint barátot, lehet, hogy neki az maga lenne a pokol. Ahogy látja amint rámosolyogsz, de tudja, hogy sosem azért fogod ezt tenni, mert őt szereted...

2012. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha én szeretek valakit, tudom élvezni a társaságát a szerelme nélkül is. Legfeljebb az esik rosszul, ha előttem turbékol mással vagy látványosan undorodik tőlem. Igaz, hogy én nem vagyok fiú.
2012. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de most nem értem miért te vagy felháborodva..mikor te utasítottad el, és még ki is mondod. a gyerek meg nem hülye hogy annak ellenére udvaroljon és körbeugráljon téged ,hogy te elutasítottad.. a srác járni akart veled,de ha te nem, akkor ő sem. ennyi. nem fog a nyakadon lógni, felfogta hogy nem kellesz neki mint pasi.
2012. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyan ez van most velem is és nem csodálkozom ! ezt mondom hogy nincs fiú lány barátság! minden bizonnyal a srác szerelmes volt beléd azért volt veled és most hogy ki kisaraztad el akar felejteni !ennyi
2012. ápr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!