Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek? Normális válaszokat kérek ha lehetne!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok.Tudom magamról,hogy nem vagyok 1 adonis de rondának se mondanám magam. Jó van rajtam némi + súly de kicsit arányos az alkatom!! Gondolok itt arra,hogy nem nagyobb a seggem de a hasam se az! Hátba kicsit erős vagyok de az nem az alkattól hanem a munkától és kis edzéstől! Nem igazán járok sehova bulizni max házibuliba de ott is ha olyan akkor a gép mögött ülök és keverem a zenéket!Hogyan tudnák jobban bevágódni a csajoknál? Van dumám félre értés ne essék csak sz.tem ez kevés!! Tudom,hogy "szebbnek" kellene lennem de azért kíváncsi lennék a lányok véleményére! Legfőképpen!
2012. ápr. 2. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamész valakihez, lekapod, ha elhúzza magát, odamész máshoz.. ezt folytasd míg nem lesz valaki aki nem lök el..
2012. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom h adj magadra!
2012. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.-ik! Azon vagyok és lassan de biztosan haladok! A munkám végett nem tudok edzőterembe járni!
2012. ápr. 2. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Az 1 kommetelő! ehhez meg nincs elég bátorságom :) Meg eddig nem voltak valami túl pozitívak a történtekre :)
2012. ápr. 2. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig az a legjobb módszer, mert akkor külsőleg bejössz neki, utána kihívod dumálni, megismered, beléd szeret.. :)
2012. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!