Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért ragaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ragaszkodnak nagyon az édesanyjukhoz?

Figyelt kérdés
24 éves a párom,és úgy gondolom,hogy túlzottan ragaszkodik az édesanyjához. Mindent megbeszél vele,tanácsot kér tőle stb. És egy vita alkalmával azt mondta nekem,hogy az anyját szereti a legjobban a világon. Igaza van,hisz ő nevelte fel,számíthatott rá mindig... de egy 4 éves kapcsolatban akkor is rosszul esik az ilyen elszólás! Én nem fogok versenyezni senkivel! 22/NŐ

2012. ápr. 2. 23:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezen kár rágodnod. Egy anyával nem is kell versenyezned inkább próbálj jó kapcsolatot kialakítani vele
2012. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
szerencsére, elhagytam azt a pasit, akinél ez volt a szitu.. amikor már oda jutottunk, h nem szereti jobban az anyját nálam, de jobban tiszteli, akkor láttam h nem okés minden :D
2012. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Panda Péter ***** válasza:
48%
csak nőknek juthat eszébe ilyenen kattogni...
2012. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
37%
utolsó, nem. ezt nem kell a nőkre rákenni. igenis vannak olyan pasik, akik még huszon-, meg harmincévesen is az anyukajuk szoknyaja mellett vannak, és ez NEM JÓ!!!! mert nem tudnak önálló döntéseket hozni, meg mindenben az ő véleményére adnak.. felnőttek, lehetne saját véleményük.
2012. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az,hogy az én fejemben meg nem fordult eddig a versenyzés,összehasonlítás kérdése. Soha nem kérdeztem tőle,kit szeret a legjobban. Mivel az anyja az anyja,én meg a barátnője. Elfogadom,hogy szereti,de hogy nekem ezt még hallgatnom kelljen,és megtudjam,hogy a "listán" csak a 2.vagyok, ez több a soknál! Én eddig sosem gondolkoztam ilyen rang listán. Ezt elég bántónak tartom,hogy ezt mondta...
2012. ápr. 2. 23:30
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Amíg az anyja nem szemétkedik veletek, meg nem csinál semmi túlzottan irritáló dolgot, addig jobb nem firtatni ezt a témát. Egyszerűen nem lehetsz nyertes az anya vs. barátnő versenyben, ha szereti az anyját.

21L

2012. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Panda Péter ***** válasza:
100%
abban tökéletesen egyetértek, hogy nem jó ha egy férfi még felnőtt létére is anyámasszony katonája. viszont ez az összehasonlítgatás, meg "jaaaj, kit szeretsz jobban" gyerekes és nevetséges. meg lehetetlen helyzet, kb mint az "öt alma mennyi körtével egyenlő" esete...
2012. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%
Én utálom az anyámat.
2012. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

23:26-os!


Igyekszem jó kapcsolatot kialakítani,de az "anyós" szemében én az a szemét alak vagyok aki miatt a fia nemsokára elköltözik otthonról. Persze miattam,mivel összeköltözünk hamarosan. Így marad a látszólagos,felszínes "jó kapcsolat" sajnos!:(

2012. ápr. 2. 23:36
 10/33 A kérdező kommentje:

23:27-es!


Legalább Te átérzed ez milyen helyzet!

2012. ápr. 2. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!