Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen? ha szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? ha szeretem mért tenném meg?

Figyelt kérdés
van egy fiú akit nagyon szeretek!már együtt vagyunk több mint 1éve(1év 4 hónap).keveset talizunk hetente 2x mert disgyőri focicsapatnál játszik.tényleg szeretem és nem tudodm elképzelni az életem nélküle!de most közbejött egy srác aki nagyon helyes..és akivel szivesen elmennék egy éjszakára!(az a baj hogy két énem van :az egyik aki nagyon szerelmes a másik pedig ez..)mit tegyek!részben érthető vagyok hogy megtenném..ugye?
2008. ápr. 15. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem vagy érthető! Én nem értem hogy hogy lehet megcsalni valakit, megbántani, főleg meg játszani az érzéseivel? Ha tényleg annyira szeretnéd a barátodat, akkor eszedbe sem jutna másik pasi..
2008. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én tényleg szeretem és az életem adnám érte!csak nagyon keveset vagyunk együtt és hiányzik a törődés és az hogy együtt legyek valakivel...érted?
2008. ápr. 15. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy részbem sem érthető. Ha szeretsz valakit, nem csalod megg, ez van. Én távkapcsolatban vagyok, mégsem jutott ilyen soha eszembe. Mindig lesznek csábítások, meg kell tanulni legyőzni óket, erről szól a szerelem.
2008. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hú. Én erre azt mondom, hogy csak egy életed van. Miért kéne bármit is elszalasztani? Egész más dolog a szerelem, és a testiség. Én tökéletesen megértelek. Rólam sem gondolná senki.... nem mondom, hogy fűvel fával, de ha valakit tényleg megkívánok, és ő is engem, miért ne??
2008. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is ennyi ideje vagyok a baratommal, de csak akkor fordult meg a fejembe h megcsaljam, amikor teljesen kiabrandultam belole, ugy bant velem.Ha szeretsz valakit IGAZAN, akkor NEM fordul meg mas srac a fejedbe.Lehet nem annyira eros a szereted mint ahogy te magadnak is beprobalod etetni.Nezd meg melyik Ened erosebb.amelyik az, az vagy igazan te.Ez ennyire egyszeru.Vagy valaszd azt h nem csalod meg, de senkivel, vagy csaljad agyba fobe, de akkor reszerol se varj megertest, v h o azt ne tegye meg veled.Eseteleg ha tobb szeretetre van szukseged es azert jar mas a fejedbe, akkor beszeld meg a baratoddal, h tobbet talalkozzatok, v jobban mutassa ki az erzelmeit
2008. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolónak:

Mindenkinek egy élete van. De ez nem jelenti azt h elszalasztasz bármit is, ha nem fekszel le mindenkivel akivel lehetőséged lenne.. Ribanc! Az ilyenek miatt van félnivalójuk a hű társra vágyóknak. A barátnőmet modellekkel se csalnám meg.. Ez sztem gátlástalanság.

2008. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
detto ez a véleményem! Azért mert egy életünk van akkor lekell feküdni mindenkivel akit csak megkivánunk? Ribacn az ilyen!... ilyen tanácsokat ne adj mert csak segited egy férfi sziv összetörését! A kérdéshez szolva, ha már elgondolkodott az adott hölgy hogy az a másik pasit megkivánt, már régen rossz...de ha párodat szereted és nem vagy ribanc...akkor inkább azon legyél rajta hogy a párod többet törödjön veled, nem pedig azon hogy kitöl kaphatsz kukit! Bocs a nyers szövegért, de az ilyen tipusu válaszok kikészitenek! :S
2008. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát annak is aki részben megért és annak is aki elitéli ezt!
2008. ápr. 16. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, igaz én nem tudnám megtenni nem az a típus vagyok.De nem vagyunk egyformák.Egy viszont biztos...Ha megteszed és tényleg szerted a barátodat, baromira meg fogod bánni és szörnyű bűntudatod lesz. Mérlegelj aztán dönts!
2008. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!