Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt oka rá? (bővebben lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt oka rá? (bővebben lent) Szóval van egy csomó fiú a közelembe. Egyikkel se akarok járni ők viszont mind járnának velem! De én még erre nemvagyok felkészülve. Most azonban van egy pasim. és ugy érzem hibát követtem el amikor igent mondtam.

Figyelt kérdés
Erre mikor a többi fiú megtudta akkor én vagyok a hibás, mert hogy hogy tehettem ezt velük. De nmértem hogy mit amikor direkt szóltam hogy nincs semmi velük. Mert csak haVEROK, de ezt nembirják felfogni! És most berágott rám az egyik legjobb fiúbaarátom.
2009. jún. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj mi a fontosabb számodra. Egy pasi akinek megvagy, vagy sok pasi akiknek még nem vagy meg. Szerintem neked még korai a pasizás. Inkább csak barátkozz, szórakozz, a szerelemben is csak a plátóit keresd.
2009. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is már többször. amikor nincs pasim, akkor akad mindig sok jelentkező. de amikor összejövök valakivel, kb akkor derül ki, hogy ki az aki tényleg jó barát is, ahogy mondta előtte, vagy annyira azért mégsem. ha nem húztad az agyukat akkor semmi okuk rá. az a legjobb fiúbarát meg ha tényleg igazi barát, akkor vagy miért akar többet v miért nem fogja fel h te meg nem?az igazi barát azt akarja h boldog legyél. nem pedig berág, ha nem vele vagy az.

nem követtél el semmilyen hibát, nyugi!

2009. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kimondtad a kulcsszót: járnának veled. A barátság kölcsönös, te havernek tarthatod őket, de, mint azt leírtad, ők téged nem, tehát nem történt semmi rossz az irányodban, hiszen "a legjobb fiúbarátod" nem tartja magát a legjobb fiúbarátodnak, ennyi. És, lehet, hogy fel bírják fogni, hogy te barátként tekintesz rájuk, de neked is fel kell fognod, hogy ők rád nem. Ez van.


Egyébként ellentmondásra jutottál magaddal kapcsolatban is: hogy is van ez? Nem vagy felkészülve, hogy legyen pasid, és mégis van? Hány éves is vagy?

Ezt úgy nevezik egyszerűen, hogy nem lehetsz szerelmes mindenkibe. És, ha a "barátaidat" tényleg barátaidnak tartod, akkor egy ideig nem keresed a társaságukat, az ő érdekükben, elkerülöd őket. Ha lesz barátnőjük, akkor próbálj meg velül barátkozni.

És próbálj meg nem kihívóan viselkedni azok között, akiktől szexuálisan nem akarsz semmit (már, ha a te korodban...). Különben vess magadra...

2009. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért vessen magára? nem biztos h kihívóan viselkedett velük, vagy húzta az agyukat. én sem szoktam így viselkedni a pasikkal, eléggé olyan körökben mozgok, ahol 95%ban pasik vannak, és sokan akarnak velem járni. sokáig nem akartam kapcsolatot, nem jöttem össze velük, persze mondja mindegyik hogy így barátok, úgy barátok. ilyenkor derül ki, hogy tényleg azok, vagy csak azért mondták h a közelemben legyenek. erre jók az ilyen szituk. aki meg berág, meg besértődik azon, hogy mi az h mással járok (másba beleszerettem), vele meg nem (belé meg nem), az meg mehet melegebb éghajlatra. egyébként a 2. voltam..
2009. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Am 14
2009. jún. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!