Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kórházban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kórházban van, nagyon szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy motoros balesete és már második hete kómában van. Alig mozdulok el mellőle, beszélek hozzá sokat, mert úgy tudom, hogy nem árt beszélni ilyenkor. Szegénykém nagyon összetörte magát, az orvosok szerint csoda, hogy túlélte, remélem hamar rendbe jön. Sajnos ez már nem az első balesete (és megint nem ő volt a hibás), és ha felépül valószínű, hogy folytatni fogja. Nagyon félek, hogy elveszítem, hiába próbálok másra gondolni, nem mindig megy. Így tanulni se nagyon tudok, mert ha nem vele vagyok, akkor egész nap rá gondolok. Ráadásul a szülei is engem hibáztattak, hogy miattam történt, de nem értem miért is lennék én a hibás, semmi közöm az egészhez. Nem tudok nyugodtan aludni, a szabadidőmet is a kórházban töltöm, suliba is járnom kell és hát nem állt meg az élet, szerencsére a szüleim segítenek amennyit tudnak.

Legalább a nehezén lenne már túl. Nagyon szomorú vagyok és félek. Mit csináljak?

A barátom 25 éves.

20/L


2012. ápr. 3. 15:23
 1/9 bdavid0815 válasza:
100%

Szia!


A legtöbb amit tehetsz az hogy mellette vagy. Remélem hamar felépül.


Kitartás!

2012. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Az első, és legfontosabb dolog, hogy ne őröld magad, és beszéld meg a szüleivel is, hogy ne téged hibàztassanak! Nagyon szép dolog, hogy az összes szabadidődet vele töltöd, és tényleg beszélj hozzá nagyon sokat, ez ilyenkor segít. Fel a fejjel, nem sokara felébred, és hidd el, nagyon hálás les, amiért mellette voltál a nehéz pillanatokban!

2012. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Éberkómában van, vagy abban tartják? Mit jósolnak neki, teljesen rendbe jöhet? Mi az orvosok álláspontja?

A szülei kijelentéseivel ne törődj, tiszta a lelkiismereted.

2012. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy mellette továbbra is és beszélj hozzá,mesélj neki emlékeket amik rólatok szólnak,de ne szomorúakat,vagy ha befujod magad a parfümmel,itt mondjuk a csuklód,és oda tartod hogy érezze.Vagy mint a filmekben nem tudom ilyenkor bevihetnél e pici magnót kedvenc számotokat hogy "meghallgassa"
2012. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Légy mellette, amennyit tudsz, az sokat segít!

A szülei nem gondolják komolyan, hogy Te vagy a hibás...csak kell keresni egy bűnbakkot....


Egyébként én szó szerint nem engedem a páromnak, hogy motorra üljön. Régi álma volt neki a motor, de túl sok balesetet láttam már ahhoz, hogy eltudjam fogadni, hogy motrozik...Szerencsére megértett. Szerintem felelőtlenség motorra ülni, pláne, ha családod, gyereked van, vagy nem vagy egyedülálló.


Kitartás!

2012. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok mit mondanak? Felépül? Tényleg jó ha sokat beszélsz hozzá, arról hogy mik történnek körülötted, közös emlékekről, az érzéseidről itánta. Ez nem csak neki segít: neked is.
2012. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Eltelt egy hét, jól van?
2012. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy picit jobban, de még mindig nem tudják megmondani, hogy felépül-e teljesen vagy sem :(

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 14. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
és még mindig kómában van?
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!