Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnek paromnak ballagas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnek paromnak ballagasara?

Figyelt kérdés

Egyetemi ballagasrol van szo,es nem tudom ilyenkor mit illo venni..

en meg olyan tipus vagyok hogy sztem olyan fura fiunak viragot venni..

10 honapja vagyunk eggyutt,szoval ez mar mondhato komoly kapcsolatnak

tudom miket szeret,de valami kulonleges dologgal szeretnem meglepni,ami nem is tul draga

legyszi segitsetke :)


2009. jún. 16. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Adhatnál neki egy közös képet egyszerű kis keretben.Több közös képet összevágsz egy képbe és beteszed egy keretbe.Barátom ugyanezt kapta egyszer és nagyon odavolt.És elég olcsó.Pár száz forintból vettem egy egyszerű keretet és nyomtattam otthon egy képet.
2009. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mar kepet kapott tolem..

ekszert is tanacsoltak mar nekem..de en vagyok vele hogy elobb a fiu kell ekszert adjon,lehet hulye felfogas,dehat en ilyen vagyok..

amugy koszi a valaszt:)

2009. jún. 16. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor peldaul vegyel neki egy szerelmes vagy ballagasos szobrot. Vagy pedig egy kisparnat is lehet. A kisparnara a sajat kepeteket is ranyomtathatod vagy egy bögrere vagy csak siman egy parnat vagy bogret.
2009. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!