Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Nem vagyunk éretlenek (ő 25, én 21). Elég furcsa természete van, és én már nagyon sok dolgot elnéztem neki, amit talán én rontottam el. De van olyan neki elég sűrűn, hogy napokig nem látom, pedig össze sem veszünk, és nem jön el a megígért időpontban és még csak nem is szól, nem hogy akkor, aztán napokig sem. Teljesen hülyének néz úgy érzem. Mit tegyek szerintetek? Szeretem..és sajnos a szívemre hallgatok sokszor, pedig az eszem mást diktál.Mi lenne a helyes szerintetek? Nézzek el mindent a végtelenségig? Az sem jó...:(
2008. ápr. 15. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne nézd el, mert azzal magadat nem tiszteled.

Először is, ha tart valamennyire, akkor szóljon! Minimum szóljon, ha nem jön el.. Szerintem ez annyira alap, minthogy minden nap fürdünk...

Ez olyan, mint amikor valaki késik. Azt szokták mondani, hogy ez a másik semmibevétele. És valahol igaz, nem?

Semmiképp ne hagyd magad légy szíves, mert ez... Ezzel kb. befolyásolható vagy, és a következő pasi akármi megtehet majd veled. Hiába szereted...

Beszélj vele, mert szerintem ez csak rosszabb lehet, ha ezt nem hozod a tudomására. Márpedig szerintem itt azért írtál, mert neked ez így nem jó. Ha valami nem jó, akkor változtass rajta.

A helyes mindig az, amit magaddal szemben érzel helyesnek. Az első a saját magad tisztelete, és aztán jönnek mások. Hogy is mondjam... Magadhoz kell elsősorban hűségesnek lenned! Ezt ne felejtsd el.


Amúgy lehet az is, hogy van valami az életében, amiről Te nem tudsz. Másik variáció szerint meg ilyen típus... Elzárkózik, és nem mond senkinek semmit. "Éli az életét".

Én egy ilyen emberrel nem kötném össze az életem, mert veszélyes.

És ne kötődj hozzá, csak annyiira amennyire ő is hozzád!

2008. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már késő...szakított velem, ráadásul nem is szóban...sőt, sehogy...szeretem
2008. ápr. 16. 04:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Draga 21 eves!

Most nem tudod de a legjobbat tette veled. Egyet tegyel meg legyszives ( mert mocsanat azoktol akik nem igy erzik ) de ez egy ferfibetegseg: ha megprobalja visszakonyorogni magat a labtorlo alatt, csak torold meg benne a labad es setalj tovabb!!!!!

Remelem hamarosan talalsz valakit aki szeret teged es nem jatszik Harry Houdini-t hogy napokra eltunik. Egy olyat, aki szeret!!!!...es kepes leszel elfogadni ezt es nem ellokni magadtol, mert megszoktad, hogy mindig te pedalozol.

Ez csak 3 honap volt. Nem 3 ev. Most nem jo de hidd el konnyebb tulelni ami az ido intervallumot erinti.

Tapasztalatbol beszelek.

2008. ápr. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves Sorstars! En ugyanezen a trauman megyek keresztul most. Es ugyanugy magamban keresve a hibat hol rontottam el pedig tudom h sehol, magamat adtam aki vagyok. Azt is tudom h az ido begyogyitja a sebeket es h igy jartam jol mert egy ilyen nem erdemel tobbet. DE TUDOM NAGYON NEHEZ!!!! nap mint nap evvel kuszkodom. Tehat ertelmeset nem tudok mondani h verd ki az agyadbol mert en ugyanazt igyekszem tenni, csak tudatni akartam mar amennyire vigasztal nem vagy az egyetlen!!! Sok Sikert!!!
2008. ápr. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap még nem nevezhető komolynak,főleg ha nem jelenik meg a randin stb.

Fel a fejjel,hidd el jobban jártál nélküle.

2008. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat ha 1 pasi igy banik 1 csajjal azt jobb otthagyni!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!