Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudnátok járni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok járni egy "szófukarabb" pasival?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,jó pasinak tartanak a legtöbben,de elég csendes vagyok.Kevés barátom van,nem nagyon bulizok.Nem vagyok mogorva, bunkó,humorérzékem is van,de nem vagyok központi alak seholse.Szeretnék mostmár egy barátnőt,a szexet is kívánom,de attól tartok,hogy túl visszafogottnak és unalmasnak találnának.
2012. ápr. 5. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Azt is írhattad volna hogy aki széttenné a lábát egy lúzeznek az írjon.
2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ez számít a lányoknak, hanem a külső. Ha tényleg jó pasinak tartanak, akkor hamarosan találsz olyat, akinek kellesz. Már ha nem vagy annyira csendes, h nem is kezdeményezel.
2012. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 2. tuti hogy férfi(kezdemény) és ezért is gondolkozik ilyen alacsony színvonalon.

Az nem baj, hogy csendes vagy, de azért kezdeményezz vagy legalább tegyél kis lépéseket, már az is nagyon jó eredményeket hozhat :)

2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, férfi vagyok. Te pedig nő/lány lehetsz, mert nem tudod, h a külső a legfontosabb nektek :)
2012. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt jól megmondtad :D Majd mindjárt jobban fogod tudni nekem mi jön be a fiúkban :P Hát gratulálok :D
2012. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi férfiak többet csajozunk, mint ti, így igen, jobban tudjuk h mi kell nektek :P
2012. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
tudod a csajoknak csak a belső értékek számítanak: bőr belső, klíma, nagy zene...
2012. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek:Aki széttennè a lábát egy lúzeznek az írjon!:D
2012. ápr. 5. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem speciel egyáltalán nem lenne baj,sőt!A csendes emberek mindig is nagyon érdekeltek,mert nekik általában "mélyebb" lelki világuk van.Amúgy én is ugyan ilyen vagyok,mint Te,kérdező,csak nőben.

Az a lényeg,hogy velem legyen őszinte és meg tudjunk beszélni mindent!

Amúgy inkább a "komolyabb" lányoknál próbálkozz,ne a 14 éves kis vihogó,agyatlan partipi.csáknál.

2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdező írj privátba a # 9-nek :)
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!