Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyrek h újra szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyrek h újra szeressen a barátom?

Figyelt kérdés
1 és fél éve vele vagyok, de elmúlt a szerelem,mert sokat veszekedtünk,mert más más dolgokat vártunk el egy kapcsolattól.O nagyon megijedt a sok veszekedésemtöl,ami azért volt,mert nem mutatta ki a szeretetét,én meg féltem h ö is átakar verni, mint más srác.Most szeretnénk h jol legyünk, de ö fél h én veszekedni fogok, én meg h ö nem lesz mellettem és megint a barátai fontosabbak lesznek.Én bizti befejeztem a veszekedést ha látom ö is tesz értem.Mit tegyek h jobban legyünk? a mélyen mindketten még odavagyunk egymásért,másképp már szakitottunk volna.Csak félünk....
2008. ápr. 16. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

hm.


Mi az, hogy ha ő, akkor én is? Eddig tán nem ez volt? Meg is lett az eredménye.


Kezd el egyedül, lássa, hogy megváltoztál és akkor van még esélyetek. Igen, igazad van, minek csinálnád, ha közben ő meg nem csinálja? De valakinek el kell kezdenie, nem? Valakinek engednie kell, különben nem juttok sehova. Mivel most hozzád beszélek, így neked mondom, hogy engedj, ha vele beszélnék neki mondanám.

2008. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj,h én nem elöször engednék...én már engedtem, de ugy is csak oda jutottunk,mert vártam h változzon,és azért várom h most ö kezdje mert én már megtettem, és ugyanott voltunk...
2008. ápr. 16. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hat ebben a helyzetben midkefel hibas egy reszbe...abban igazad van hogy felsz hogy atver!!de ahhoz hogy jobban legyetek le kell uljetek megbeszelni a dolgokat.hogy mit is vartok el egymasrol ebben a kapcsolatban?de ha igazan szeretitek egymast akkor helyre fognak jonni a dolgok!
2008. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!