Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nem szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

A pasik miért nem szeretik ha mondjuk nekik egy nap többször hogy szeretjük?

Figyelt kérdés

Kedves olvasóm :) ..!

az lenne az én problémám,tanácsot szeretnék kérni ..!

van barátom,tündéri srác,figyelmes mindent megtaláltam benne amit kerestem eddig..!

viszont vannak vele problémáim..! az egyik az,hogy itt a tavaszi szünet,és egyszer sem tudunk találkozni,mert dolgozik :SS mikor haza ér,akkor persze pihen :/ ! suli időbe mindíg talizunk reggelente..(nem lakunk annyira hű de távol egymástól..) de lenne rám max egy órája biztos..de v.hogy szünetbe sehogy se talizunk..:S

a másik problémám az ..hogy mikor mondom neki h szeretem,akkor erre a válasza általában csak egy mosoly..! vagy figyelmen kívül hagyja..! én úgy vagyok ezzel,lehet hülyeség,de szeretem ha egy pasi egy nap többször elmondja hogy szeret..!

múltkor pl azt mondta hogyha v.mi flegmát mondana,akkor legyek vele én is flegma..mert akkor sokkal jobban fogom érdekelni..bunkózzal vele,ha rossz napom van..! de nem értem,miért bunkózzak azzal akit szeretek?? ha rossz napom van,akkor sem tenném ;)) ..!

értelmes kommenteket /tanácsokat kérnék ..! köszönöm :)


2012. ápr. 7. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlságosan ragaszkodónak talál, ennyi.
2012. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretné az érzelmeit kimutatni
2012. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor esetleg ne is mondjam neki h szeretem egy nap mondjuk?
2012. ápr. 7. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ellenemre ha közölné a barátnőm velem minden nap, h szeret. :)
2012. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Van egy olyan is, hogy ha az ember túl sokat mondja, az már kezd nem elég őszintének tűnni. Ha tényleg szereted, azt ő ugyis érzékelni fogja a tetteiden, gesztusaidon stb.

Tehát nem baj ha mondod, csak ne vidd túlzásba.

2012. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem mondanál legalább egyszer is egy lányt, hogy szeret! *-*
2012. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudnám hogy miért mindig az ilyen idióták vonzzák a nőket.
2012. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem tuti nem vonzana egy ilyen hapsi, szóval bőven vannak kivételek.
2012. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Naponta többször tényleg sok lehet. De a "szeretlek"-re több válasz lehetséges.

1. Szeretlek. - Ha tényleg ezt is gondolja, akkor hurrá.

2. Én is. - Nem szeretlek, de jól el vagyok veled és jó téged dugni.

3. Semmi válasz. - Csak azért vagyok veled, mert most nincs esélyem/időm mást keresni.


35/F

2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ha már mondta egy párszor akkor gáz, ha még nem akkor majd idővel mondani fogja.

Lehet én vagyok ilyen őrült szerelemes típus, de én már pár nap után mondom hogy szeretem!


Amúgy az első kapcsolatomban amikor már csak a megszokás volt s mondta hogy szeret az szarul esett mert én már nem éreztem a tűzet és inkább hazudtam hogy én is.


A másik problémát meg nem értem, oké hogy dolgozik, de utána nem tudsz átmenni hozzá néztek közösen pl. egy filmet aztán alvás? Ez olyan nehéz??

2012. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!