Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú lassítani akar. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú lassítani akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyombA es a szunetekben mindig egyutt vagyunk..(kényesztessuk egymast kolcsonosen)..egy nap arra terelodott a tema, hogy jarnank-e egymassal?..az en reszemrol benne lennek a dologban...o is azt mondta hogy benne lenne,es annyiban maradt.Egy kis ido multva megint el kezduk feszegetni a temat,de a fiu azt mondta hogy most 'lassitani; akar.Ezt meg is tudom erteni hoszen hetenkent valtogatja a csajait.De en ugy erzem hogy meg tudnam 'javitani'.Es az most mit jelent nála hogy tereli a témát?nem akar velem lenni?segitsetek legyszi!!!mit tegyek??varjak ra vagy haggyam annyiban???
2008. ápr. 16. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah..es a fiu az osztalytarsam!
2008. ápr. 16. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha hetente váltogatja a csajait, akkor tőled sem akar többet. Akkor nem mondana ilyet, hogy lassítani akar. Sok pasinak csak addig kellenek a lányok, míg azt nem érzik, hogy megkapták. Onnan már nem is érdekesek. Lehet, hogy itt is ez a helyzet!
2008. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont fordítva, talán azért kért időt, mert ez a lány (Te) fontosabb neki, mint a többi futó kalandja... Szerintem még ő sem tudja mit akar, mindenesetre bíztasd, és győzd meg, hogy nincs vesztenivalója. Viszont az se egy hátrány ha tisztában vagy a valódi érzéseivel... Ez fontos, mert ha csalódsz majd, az nyílván nem jó...

Sok sikert, ha jó barátok vagytok, akkor megtudjátok beszélni. De annyiban ne hagyd a dolgot, mert lehet, h magától nem beszélne...

2008. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem, legalábbis ha az én családomból indulok ki ez a "megváltoztatás" soha sem jött ösze, sztem az ilyen pasivan ne kezdj ha egy mód van rá, nem bántásból, de ennek nagyon ritkán van jó vége....dee neked kell eldöntened, mindesetre rem jjól döntesz:D
2008. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!