Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megundorodtam a nőktől/lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam a nőktől/lányoktól párkapcsolati szinten?

Figyelt kérdés

az egész úgy kezdődött, hogy belezúgtam egy lány barátomba, aki tök jól néz ki, nőies, de mégis olyan haverian viselkedik, tehát láttam, hogy nem olyan nyávogós, meg megsértődős mint a többi lány, és ez nagyon megtetszett...

aztán ő összejött egy másik sráccal (ez engem kicsit először megviselt, de már végül örülök neki), és minden második nap szomorú, mert túl komplikál dolgokat, ugyanúgy mint a többi lány. és már rájöttem hogy MINDEN lány kivétel nélkül ilyen, még az is aki nem tűnik ilyennek első látásra, és ez engem teljesen elundorít tőlük párkapcsolati szinten, tehát csak megdugnám őket, de össze a büdös életbe nem jönnék már eggyel sem, mert eddig is ezek voltak a tapasztalataim, és amikor láttam egy kivételt, kiderült hogy az is csak látszat volt...



2012. ápr. 8. 09:13
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és a kérdés, van még valaki így ezzel?

17/f

2012. ápr. 8. 09:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk így is de egyszer úgy is eljön az a lány akit te is elviselnél és akkor majd megváltozik a véleményed :) Amúgy meg egy esetből nem kell álltalánosítani tény hogy manapság sok k*rva de ettől még vannak rendes lányok is csak nehéz őket megtalálni :P
2012. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van olyan életkor amikor egy fiú csak d..na, és nem vágyik komoly kapcsolatra.

D..gj hát sokszor, sokat, védekezve. Ezzel semmi gond nincs. Aztán majd jön egy lány, valamikor akit nem akarsz majd elengedni.

De addig, könyörgöm, ne rinyálj, hanem éld az életet mert 45-50 évesen kopaszodva ezt az időszakot fogod visszasírni!

2012. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normalis, a legtobb lany hisztis es nyavogos, ehhez jobb ha hozza szoksz. Van aki nem mutassa ki rogton csak ha mar kozeli viszonyba kerultel vele szoval nem kell csodalkozni, hogy kiderult rola. En speciel elvezem amikor nyavognak a lanyok olyankor tudom, hogy torodni kell veluk vigasztalni, atolelni, simogatni...
2012. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 09:19


Ha olyan könnyű lenne én dugnám őket, de ők nem akarnak engem.


De a kérdésre válaszolva én is kiábrándulok amúgy egyből az ilyen hisztis, beképzelt kis r*biktől.

2012. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!