Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, lebukott, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, lebukott, de nem tud róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem nem lépett ki a facebook-járól, én pedig belenéztem. Üzeneteket találtam, miszerint kezdeget, flörtölget egy nővel, és ahogy kivettem, csak arra vár, vagy várt(novemberi üzenetek, azóta ki tudja, mi történt köztük...), hogy a nő beadja a derekát. Szinte könyörög neki. Mit csináljak? Beszéljek vele? Tanácstalan vagyok, és nagyon szomorú, még sokkhatás alatt állok!
2012. ápr. 8. 12:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt,lebukott és még nem tud róla?mire vársz?hogy beadja a válópert és elvegye őt feleségül?szerintem lépned kéne!
2012. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%

Azt neked kell eldöntened, hogy mit kezdesz a helyzettel.

Oka volt, hogy félre lépet. Bár ez nem menti fel tette alól.


Én kidobnám, mert a bizalmat már fogjátok tudni helyreállítani, így pedig csak nyűglődtök majd még pár évet.


De mondom: a te életed, neked kell ezzel a szituval kezdeni valamit.

2012. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Második: igen, van egy 21 hónapos fiúnk. Meg vagyok rettenve, nem tudom, mit tegyek, talán félek is hallani az igazságot, de azt is tudom, hogy ez nem megoldás. A kapcsolatunk ramaty, és hozzáteszem, nem csak miattam.
2012. ápr. 8. 12:37
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Itt valami nagyon nem stimmel a kapcsolatotokkal. Elképzelhető valami olyat vár a nőtöl amit a jelenlegi kapcsolatában nem kap meg. Lehet már nem vonzódik hozzád szexuálisan. Beszélj vele, és kérdezz rá megcsalt -e. Tudakold meg, hogy ez egyszeri eset volt -e vagy más nővel is előfordult már ilyen. Eddig nem gyanakodtál? Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés?
2012. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%
Lehet a szexuális életetekkel van a baj? Nem lehet, hogy szülés után felszedtél pár plusz kilót?
2012. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat ramaty akkor minek szültél?
2012. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Azt mond, amit akar, nem velünk él, csak h.végén van itthon, külföldön dolgozik, ottani a nő is. 3 éve vagyunk együtt. És igen, gyanakodtam, ezért is turkáltam az oldalán. Bármit mondhat, bármit ígérhet, a bizalomnak annyi részemről. Nem tudom, mit tegyek, egyedül maradjak a másfél éves gyerekemmel egy albérletben?? Nekem az ő szempontjait is néznem kell.
2012. ápr. 8. 12:43
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos bármit teszel a picinek már annyi.


Ha elváltok ha nem. Ha nyomorban élsz ha nem.


Olyan embernek szültél akinek nem kellett volna. De erről már nem a gyerek tehet, hanem az anyukája.

2012. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Huh, szegény. Az igaz, h nem kellett volna megnézned. De ha már így esett, muszáj lesz beszélned vele, különben még rosszabb lesz a helyzet.

biztos abban is van igazság, amit a többiek itt írtak, h esetleg felszedtél pár kilót, ill, az én meglátásom ilyenkor a gyermek túlzottan központba kerülése, sőt, Anyuka időnként lebüfizett pólóban szanaszét hajjal várja haza apukát... Na akkor nem kell csodálkozni semmin sem.

Egyébként mondom, sajnálom, de beszélj vele, valld be azt is, h kutakodtál, és úgy láttad meg.

Egyébként meg ez még nem a világ vége, csak legyetek őszinték és főleg ne ordibáljatok egymással.

2012. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!