Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz még ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz még ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány 15 éves,és van barátja..Találkoztunk, megbeszélt helyen, időpontban, és beszélgettünk, ölelkeztünk, és háát volt 1 apró szlrapuszi is!De van barátja akit elvileg szeret, és azt mondja hogy neki ő az igazi.Nagyon jó barátok vagyunk, szinte egész nap vele beszéltem, de mostanában megszakadt a kapcsolatunk, mert a barátja megkérte hogy vessen véget a velem történő beszélgetéssel..Szeretem de ezt ő is tudja, ezért nem tartjuk a kapcsolatot, mert megmondtam neki, és túl nyomulós voltam.. :/ A barátjával most tartott egy "szünet" - nevezhető dolgot, és a barátja egy másik csajjal akart kavarni.. :D Szerintetek milesz annek a vége? :D

Előre is köszi a válaszokat!! :D 15/F


2012. ápr. 9. 12:39
 1/2 A kérdező kommentje:
szájrapuszi* .:D
2012. ápr. 9. 12:42
 2/2 anonim válasza:

Sajnos nem lehet tudni,tapasztalatból mondom,hogy sokszor a szünetek vége az,hogy együtt maradnak,persze emberfüggő :)

És ha külön is maradnak,lehet nem akar majd veled lenni.Ez teljesen tőle függ.De azért gondolj bele,nem is lenne okos dolog azonnal vele kezdeni...lehet csak felejtő lennél?

2012. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!