Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet egy osztálytársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy osztálytársal kavarni?

Figyelt kérdés

Mert bejön nekem és én is neki, de félek h mi lenne ha egyszer szakítunk (mert ő elég csajozós)akkor minden nap látnám és akkor még rosszabb lenne a "kapcsolatunk" mint most...

Sztem nem jó ötlet.........:((


2008. ápr. 16. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Te ez attol fugg...nekem is volt egy osztalytarsam 4 evig, akivel elmentunk paran diszkoba es hopp oda lyukadtunk ki h kavartunk. Aztan meg parszor megtortent, oszinten nem tudom miert..De viszont soha nem szerettem, vonzodtam hozza, tetszett, de a dologsoha nnal tovabb nem ment. szerintem nem problema, de ritka eset az h tenyleg ne menjen tovabb a dolog.S akkor erosen kinos helyzetbe tudjatok tenni egymast ha valamelyik szenvedni fog a vegen.Szerintem van eleg srac h pont az osztalytarsaddal kezdjel ki.:)
2008. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy osztálytárs csak egy osztálytárs!ezért nyugodtan!csak van ennek egy kiábrándító része is:mindent tudsz róla!egy idő után nem lesz miről beszélgetni és megunjátok egymást!ez az esetek 90%ban igy van!de lehet hogy ti pont nem tartoznátok bele!próba szerencse!én drukkolok!
2008. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem túl bíztatók........
2008. ápr. 16. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha iagzán szereted, akkor szerintem nyugodtan járj vele :) És most mondok neked egy jó példát is. Én és a barátom is osztály társak vagyunk, és mégsem unjuk meg egymást :) Már 10 hónapja együtt vagyunk, és suliban amúgy sem vesézünk ki mindent ;P Ott a többiekkel együtt beszélgetünk szünetben, ezért nincs olyan gondunk hogy nem találnánk közös témát mikor kettesben vagyunk :) Szóval ha úgy gondolod hogy szereted, és szeretnél járni vele, akkor hajrá ;)
2008. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vőlegényemmel osztálytársak voltunk. 10.-ben összejöttünk, aztán valahogy ez fura volt,h osztálytársak vagyunk... szakítottunk. Írásbeli érettségik után összejöttünk, májusban lesz 3 éve, és nagyon boldogok vagyunk! Szerintem osztályon belüli kapcsolatok nem működnek...meg akarnátok felelni mindenkinek. Nem egymás miatt lennétek együtt. De egy próbát megér..nekünk is megérte!
2008. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ebben nincs sem rossz, sem jó. Ha tetszik neked és őneki is te, akkor nyilván érdemes és ne gondolj semmi ilyen rosszra, mert valóra válik. Arra gondolj, hogy szereted és hogy semmi sem szakíthat el titeket.
2008. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kinek mi...arra figyelj hogy ha összejöttök tuti hogy az egész osztály ezen csámcsog és biztos lesz olyan kedves osztálytárs, aki ezért vagy azért megpróbál bekavarni.Tulajdonképpen lassan itt az év vége szerintem ha ki akarod próbélni ez jó alkalom.Ha összejön akkor jó, ha meg nem, mindenkinek van majdnem 3 hónapja, hogy elfelejtse.

sok sikert!

2008. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek...

Amúgy már most is mi vagyunk a témak az osztályban...

2008. ápr. 17. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Khm...

az osztálytárs AZ IGAZI! Azért is, mert ismered már valamennyire. Nálunk a fél osztály jó szándékkal nézett ránk (a másik felét nem érdekelte).

Ezen kívül több pár is az osztályból, ill. az évfolyamból került ki. Csak ők az iskola után kerültek igazán közel.

Azért arra figyelj, hogy ne csak kényelemből válaszd őt.

Ha pedig csajozós, akkor egy hosszabb kapcsolat alatt figyelj oda, és nézd, hogyan viselkedik. Ha elkezd kifelé kukucskálni, akkor sokkal jobban jársz, ha még időben búcsút mondasz... :-(

Azzal hogy az esetleges szakítás után mi lesz, ne foglalkozz. Túléled. De addig is a "kisködmön" esete.

2008. ápr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!