Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy társkeresőn megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőn megismertem egy lányt és már régóta beszélünk msn-en. A leghosszabb beszélgetés 50 perces volt:S mert sajnos nem nagyon tud gépnél lenni. Mielőtt megkérdezném tóle, hogy találkozna-e velem megkérdezzem, hogy van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább, mert igy túl nyomulos :? ...
2009. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy kérdezd. Hívd el egy üdítőre. Az nem nyomulós de veszi a lapot. Ha meg azt mondja a meghívásod után, h nem jössz be neki, kérdezd meg h attól még nem jöhet el egy üdítőre?...ezután ő fogja hülyén érezni magát.
2009. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet ne kérdezz. Ha azt mondja találkozna Veled akkor már van esélyed!
2009. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neee, sőt még a találkozás után se kérdezd meg... hogy van- e nála esélyed, azt észre fogod venni, a többi meg majd jön magától :)
2009. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem nyiss egy 10 perces telefonbeszélgetéssel... bár lehet túl régimódi vagyok de nekem ez a 3x chateltünk és már találkozunk is dolog nem jön be...

17/L

2009. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!