Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszik a lányok többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a lányok többségének ez a cicafiú stílus?

Figyelt kérdés
Miért nem a normális(helyes) pasik jönnek be nekik?Akik nem hordanak rózsaszín pólót...
2012. ápr. 9. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tévedés. Csak a hülye kis ribiknek kell cicasrác.
2012. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a gizda, rózsaszín pólós, félrenyalt hajú srácokra gondolsz, akik gazabbnál gázabb napszemüvegbe feszítenek, nem, határozottan nem jönnek be.
2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

és miért tetszik a cicalány stílus a pasiknak?


ja csak a kis köcsögöknek tetszik,ugye?

azért dugnátok őket sorban

2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel egy nőt fogok keresni.. Nekünk férfi kell!:D
2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

demá mi számít cica srácnak? pl nekem világ életemben hosszabb oldalválasztékos hajam volt, nem egy sovány emos vagyok, de pár éve megjelentek azt azota én is ebbe a kategoriába tartozok... ki dönti ezt el ?

(egyébként izmos joképű vagyok)

2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A cicafiús az jelenthet olyat is, mint Brian Setzer (fiatal korában persze). :D

Ha a lányos külsejű pasikra akarsz utalni, használd inkább a sissyt.

Amúgy nemtom, engem mindig taszítottak, de talán azért, mert érzékenynek, figyelmesnek tűnnek.

2012. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én az ilyen justin bíber utánzatokra gondoltam..
2012. ápr. 9. 22:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem taszítanak ezek a cicafiúk. Mégha normális ruhában, normális hajjal normálisan nézne ki, rózsaszín pólóban, félrefésült hajjal minden srác ronda.. úgyhogy a normális, helyes pasikra szavazok a cicafiúk ellen :D
2012. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy én ebbe a kategóriába tartozok-e. Szürke farmert hordok, nem feszülőset, fekete pólóval kombinálva, viszont a hajamat egyenesen hordom, mert otaku vagyok, és amugy alabból sehogy se áll, és mindenki mondta, hogy így jobb, még az arc formám is más tőle. Eddig rövid hajam volt, de nem néztem ki vele jól, és nem is tetszett annyira... gondolom azt nem kell magyaráznom, hogy a haj rohadt sokat számít az összképben.
2012. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem is taszítanak. Egyébként szerintem ilyenekre csak a cicalányok buknak :D

Utolsó: nem, ennyitől még nem leszel az. Főleg, ha megtanulod leírni az alapból szót.

2012. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!