Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbségi érzésem van amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi érzésem van amiatt, hogy a páromnak nagyon szép lány a volt barátnője. Hogyan küzdhetném le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha most veled van, akkor nincs miert aggodnod, mert neki most te vagy a legfontosabb és a legszebb.

esetleg menjetek el mozizni, kozos progira.

Es tudasd vele, hogy nagyon szereted ot.

hirtelen ennyi jutott az eszembe. :D

2012. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

küldesz a lányról 1 képet privibe.

ne legyen kisebbségi komplexusod, az ku.rva szar egy érzés.

tönkre basz mindent, engem is jól tönkre baszott, aztán elkezdtem gondolkozni, hogy mi az amivel én több és jobb vagyok annál a valakinél.

nagy, nagy nehezen találtam 1-2 dolgot amivel én több és jobb vagyok másoknál...találj te is....de a legjobb az lenne ha nem gondolkoznál ilyen kiba.szott nagy hülyeségeken!!!

2012. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia. Küldjél képet privátba rólad is és róla is. Lehet, hogy te szebb vagy...
2012. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez, A Tökéletes Ex.

Övsömört kapok attól, hogy az a p.icsa természetesen mindenben jobb volt, mint én és folyton az árnyékában élek. Persze, mantrázhatod, hogy benned ez meg ez jobb, de kb annyiban fog vigasztalni, hogy semmit. Mert attól még A Tökéletes Ex nem lesz sz.arabb, hogy neked van egy jó tulajdonságod.

Örülj, mert veled jár, az ex vmiért ex, szóval nem kell versenyezni vele, de az érzés nem igazán fog elmúlni. Szerintem. Sajna... :(

21L

2012. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg arrol van szo nem erzed magad eleg szepnek. semmi koze a parodhoz vagy a volt baratnodhoz, csupan arrol van szo hogy abban a tevedesben vagy hogy csunyabb vagy mint masok. de tudod te nem csunyabb vagy de nem is szebb, egyszeruen MAS! es ez tesz egyedive. ezert valasztott a parod TEGED! :) legy buszke magadra mint ahogy talan a parod is buszke rad.
2012. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tökéletesen felesleges ezen kattogni. A lényeg, hogy veled van és kész. Nekem is volt már olyan párom, aki ha csak a külsőt nézem, jobban nézett ki a jelenlegi páromnál. Vagy éppen valami másban volt jobb, mint ő.

De ez a legkevésbé sem számít, mert akivel vagyok, azt úgy szeretem, ahogy van, nem hasonlítgatom össze őket. És egyébként sem a tökéletes párra vágyom, hanem arra, hogy boldog legyek vele. az előzővel meg nyilván nagyon nem klappolt valami, ezért ex.

2012. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, hogy te csak egy downgrade-lennél a következő upgrade-ig?
2012. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valamiért mégiscsak szakítottak, és most te vagy a Jelenlegi!

Én úgy tettem magam túl ezen, hogy lesz@rtam az ex-barátnőket. Mondjuk az egyikkel itt is lakott, mint ahol most mi. Ezt azzal küszöböltem ki, hogy én jobb vagyok mindenben!!! És ezt minden nagyképűség ellenére bátran merem állítani! Szebb is vagyok, csinosabb is, jobban rendet tartok, finomabbakat főzök, (az ex a tyúkhúslevest is leégette, ill penészes volt a kaja a hűtőben...), meg tudok adni bármit a férjemnek, akár lelkizni kell, akár a szexről van szó, megértőbb vagyok, nem követelőzök, ha probléma adódik mellette vagyok, beosztom a pénzünket,és a legnagyobb erényem az exszel szemben, hogy hűséges vagyok!!!! Azon kívül engem vett el feleségül (az exet ette az irigység. :)))) ), és én adtam meg neki azt, amire mindig is vágyott: egy kislányt! (Amibe az ex majdnem belepukkadt. Visszahallottam, hogy szinte tombolt, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor meg még jobban, mikor megszületett a kicsi!!!!) Gondolkodj, valamiért ex az a csaj, most veled van, szeressétek egymást! Nem mindig a külső a lényeg!

2012. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azon múlik az egész, hogy szeret-e igazán téged. Ha igen, akkor nem kell aggódnod: egészen biztos lehetsz benne, hogy (jelenleg) te vagy neki a legszebb és a legjobb. És tényleg nem a külsőn múlik a dolog. Mesélek valamit: az exemnek volt egy barátnője, akibe tudom, hogy halálosan szerelmes volt és mikor mi összejöttünk, még akkor sem volt neki teljesen közömbös neki a lány, ebben biztos vagyok. Viszont én hiába voltam szebb, intelligensebb, kedvesebb, odaadóbb, élete nagy szerelme mindig az a csaj maradt. Ezt maga az exem is beismerte, hogy minden tekintetben jobb vagyok XY-nál, mégse tudott belém soha annyira szerelmes lenni. Szóval láthatod, hogy tényleg azon múlik a dolog, hogy mennyire szerelmes.
2012. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
olyan ócska te sem lehetsz ha nálad kötött ki.
2012. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!