Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretnem kerdezni h ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem kerdezni h ha hazudtam a paromnak cs mert nem akartam megbantani akkor visszaszerezhtem a bizalmat es h hidjen nekem valah?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mivel kapcsolatban hazudtál neki. Engem egyszer vert át a párom, ittas állapotban. Persze látszott rajta, hogy nem mond igazat, csak ő a szemembe hazudott. Egy világ dölt össze bennem. De adtam neki még egy esélyt. Fél évbe telt, mire túltettem magam a dolgon.
2012. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hidjen? Szerintem te egy raptor vagy.
2012. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekünk erre majdnem ráment a kapcsolatunk.Tégy meg mindent kényeztesd,puncsolj kérj bocsánatot, de úgy, hogy lássa, hogy igazán megbántad . ígérd meg neki, hogy soha többé nem teszel ilyet, és ez ne csak ígéret legyen!ha igazán szeret meg fog bocsátani én úgy gondolom.én is ezt tettem.Sok boldogságot!
2012. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tojásrántotta ***** válasza:
Hát én, úgy vagyok vele, hogy legyen szó bármilyen dologról, ha a bizalom egyszer megrendül azt már soha nem fogja nálam helyrerakni senki....
2012. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mar kertem bocsanatot es elmondtam h nagyon megbantam s mar ketszer csalodott bennem s nagyon szeret s remelem hamarosan megoldodik s bizni fog bennem! koszi a valaszokat
2012. ápr. 10. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer eljátszottad a bizalmát, akkor nem értem miért élsz vissza a jóindulatával, hogy kaptál még egy esélyt. Szerintem nem érdemled meg, hogy megbocsásson. Hányszor akarod ezt eljátszani vele?
2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!