Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h meg jobban oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h meg jobban oda legyen ertem?

Figyelt kérdés
szoval...en vok az a csaj aki a "regi baratom belem zugott" kerdest irtam.....most nagyon joul elvunk...minden nap beszelunk a messengeren...meg a suliba is...de mit tegyek h jobban oda legyen ertem??? azon kivul h kedvesebb meg ijenek...mert szerintem ha ennel kedvesebb lennek akkor mar mehetnek puli kutyanak...:)):)):))...szoval peldakat....tehat tetteket mondjatok...hogy mit csinaljak h jobban belem zugjon???
2008. ápr. 16. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szopd le, azt kamázni fogaj:D
2008. ápr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogja*
2008. ápr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na azt ne! az az elso amitol kiabrandulna. Furan hangzik, de beszelgessetek, csinaljatok amit eddig, de legy kisse titokzatos. Ne arulj el mindent magadrol, de azert dobj be egy ket mondatot amibol eszreveszi h kell kutasson utanad, ha tenyleg megakar ismerni. Minden ferfi imad felfedezni egy not, csak a nok elegge hamar beleesnek abba a hibaba, h kjitarulnak a sracok lott, s ezek elvesztik erdeklodesuket irantunk, sakkor gondolkozunk h vajon miert nem tetszem mar ugy neki mint eddig. Ne tegyel meg erte abszolut mindent, mindig ugy ahogy o szereti,csak azert h megjobban tetszedj neki. Legy onmagad, erezd jol es szabadon magad vle, ne probald lekotni, s szerintem akkor annal jobban fog erdeklodni irantad.:) Sok sikert!
2008. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak 100%-ban igaza van!!!
2010. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!