Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti (lányok) milyen indokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti (lányok) milyen indokkal várakoztatjátok a barátotokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h. ha még korainak gondoljátok a szexet, akkor mit mondotok neki, ha esetleg kérdezi, h. miért nem szeretnétek még? Vagy hogyan állítjátok le, ha már nagyon "összemelegedtetek"?

2012. ápr. 11. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
indok? elmondod neki, ami miatt nem szeretnéd.
2012. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, h. én miért nem szeretném. Arra vagyok kiváncsi, h. más mit mond, más mi miatt nem szeretné.
2012. ápr. 11. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

minek kamuzni? én anno megmondtam a páromnak amikor összejöttünk, hogy én nem az a fajta vagyok aki első éjjel ágybabúj valakivel és ennyi. Ő megértette, felfogta és várt. Sztem ennél egyenesebb dolog nincs, mint hogy meg mondod az őszintét...


L22

2012. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azért mert még nem ismertem eléggé, és nem akarom egy ismeretlennel csinálni, az elsőnél főleg. tutira akarom tudni, hogy ő kell nekem. (addig csak teperjen ha akar:) )
2012. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem várakoztatom őket, általában én vetem rájuk magam, mert ők várakoznak :D

eleve olyannal szexelek akit már jól megismertem és olyannal jövök össze aki haver X-ideje, tehát ha már járunk, mit várakozzon plusszba? :D

2012. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, én az igazat mondtam neki. Nem akarok kamuzni. Csak érdekelt, h. más miért gondolja korainak.

Én azért, mert szűz vagyok, és őt nem ismertem korábban, csak párszor randiztunk, aztán utána hamarosan összejöttünk. 1 hónapja vagyunk együtt, de még nem töltöttünk olyan sok időt kettesben. Előbb jobban meg szeretném ismerni. Meg hát nem úgy szeretném, h. durr bele a közepébe, hanem azért 1-1 randin már mehet a simogatás, tapizás, ilyesmi.

2012. ápr. 11. 12:18
 7/9 A kérdező kommentje:

4. válaszoló:

Nekem is ez a véleményem. :) De ezt így meg is mondtad neki, h. tutira akarod tudni, h. ő kell neked? Mert az fura lenne. Mondjuk igen, addig teperjen egy kicsit, nem akarok én sem könnyen kaphatónak tűnni, mert nem is vagyok az.

2012. ápr. 11. 12:23
 8/9 László22 ***** válasza:

Pasi vagyok pasiként fogok válaszolni milyen érdekes :D

Na szóval, igen hadd várjanak csak, ne legyetek olyan könnyen kaphatóak, hát ha eltűnik a pasik azon része akik a strigulákat gyűjtik. Illetve egy fontos tanács, ne tudják a pasik az időt ne adjatok haladékot, hiszen akkor tudja meddig kell pitiznie hadd legyen titok, persze mutatni kell valamit neki nehogy teljesen kilátástalannak higgye a dolgot, vagy nehogy azt higgye frigidek vagytok :D

Remélem pár tanácsot tudtam adni.


23/f.

2012. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező, nem tudom mit mondtam, de kb igen, azt. nem ismertük még egymást. a férfi bizonyítsa hogy neki én kellek, (ha meg mégsem, derüljön ki) és hogy nekem ő kell. végül sikerült neki...

egyébként jó húzni a dolgot már csak a nagyobb élvezetért is :)

2012. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!