Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Olyan fiú aki mindnekit úgy fogad el ahogy van,senkit sem ítél el első látásra,és tényleg megpróbál mindenkit olyannak elfogadni amilyen. Senkit sem tud utálni,hosszútávon képtelen haragot tartani,és így direktbe senkit se tudna bántani,még egy hangyát se tudna eltaposni,szereti a környezetet és annak minden teremtményét szereti,és elfogadja olyannak amilyen,szereti az életet,és élvezi azt. Viszont cserébe azt várja el,h őt is elfogadják olyannak amilyen, amivel csak az a probélma,h nagyon nehéz eset, lusta,egoista és túlzottan szókimondó,ami a szívén az a száján,de őszinte. Élvezetek nagy hajszolója, és direktbe senkinek se tudna ártani,senkit sem bánt,csak hát magát meg túlságosan szereti,és elhalmozza magát mindenféle jóval. Túlzottan önimádó,de ugyanakkor élet,és emberszerető,toleráns és elfogadó. Tisztában van a rossz tulajdonságaival,és be is ismeri a hibáit. Jó humora van és kellő öniróniával rendelkezik,ami hát szükséges is,ha már ilyen nehéz természete van. Kicsit gyerekes,pedig már 18 éves,és most fog érettségizni:D


Lányok! járnátok egy ilyen fiúval?



2012. ápr. 11. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
mit tudom én, most ennek mi értelme van? semmi! nem ismerlek, nem tudom.
2012. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert én is ilyen vagyok csak nőben és két dudás nem fér meg egy csárdába.


Másik: ha a szerelem nem adott, akkor esélytelen.

2012. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezem másképp, ezek a tulajdonságok mennyire vonzóak/taszítóak?


Mi az ami már nem fér bele?

2012. ápr. 11. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik tulajdonságod vonzó és taszító is egyben. Mivel én is ilyen típusú lány vagyok, mint te.
2012. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján nem lehet megmondani az ilyesmit. Egy borzasztó természetű emberbe is bele lehet szeretni, ha megvan a leküzdhetetlen vonzalom. :)
2012. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem ebben a leírásban nincs halálos bűn... ennyi.
2012. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Járnátok egy ilyen fiúval?"

Nem.

Nem tűnsz egyenesnek... ha valaki önimádó az igenis tud bántani másokat, mert magát helyezi előtérbe és átgázol másokon.

2012. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor igen.
2012. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Külsőre így néz ki:


185 magas

70 kg

jóképű

zöldszemű

szőkés barna hajú

magas vékony testalkatú,nem nagyon van kigyúrva...

2012. ápr. 11. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Elég vézna lehetsz.

Mi nem jönnénk ki jól, mert én határozott vagyok, magamat rakom elsőnek, de pedig az egod miatt magadat, de aki önfeláldozó típus, biztos boldog lesz veled :D

2012. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!