Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva, ha szeretetet mutatok a párom felé, arra használja, hogy kérjen vmit?

Figyelt kérdés

amikre kér, hogy változzam meg ebben, meg abban,ha nem megy,ennyi idő múlva már nem könyörög hanem szépen csendben befejezzük.

mindezt arra, hogy írtam neki egy játékos szerelmi vallomást, amire kapok egy zsarolást...


jelenleg lereagáltam, hogy ha ennyire a szakításon van, ok, hagyjuk egymást.


most meg van lepődve.


de nem durva, hogy valaki a másik szerelmét egyből a maga hasznára akarja fordítani???

vagy ez mi ez :)?


2012. ápr. 11. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a kérdést?
2012. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és még neki áll feljebb, hogy én hoztam a formám, hogy így reagáltam le a zsarolást a szerelmes soraimra.

nem semmi!

2012. ápr. 11. 17:36
 3/10 A kérdező kommentje:

érthetőbben:

1. írtam a páromnak pársor szerelmes sort - totál csak úgy,mert olyan hangulatom volt.

2. erre visszaír, hogy ettől nem változik semmi, ha én nem változom meg, vége.

3. erre azt mondtam, rendben, vége.

4. ezen kiakadt, hogy nem ezt várta, milyen kiábrándító vagyok.

5. erre válaszoltam, hogy pár sor szerelmes szóból is szakítást kihozni, az a kiábrándító.


szóval szakítunk.

mert írtam egy szerelmes üzenetet.


érthető? :)

2012. ápr. 11. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem az üzenetről szól... Hagyni kell az egészet!
2012. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen szánalmas. Igazad van, neki kéne megváltoznia!
2012. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

csak mert a kapcsolatunkra ez jellemző általánosságban

nyújtok felé vmi szeretetet és egyből veszekedést kreál belőle. próbál oktatni, vagy hibáztatni,vagy megváltoztatni,mintha én mindenben mindig hibás lennék, egyszóval nem hagyja magát szeretni.


már az is eszembe jutott,lehet van vkije, mert azok próbálják mindenért a párjukat hibáztatni, a saját lelkiismeret így reagál.


de erre szinte semmi esély sincs.

így szimplán nem értem őt.

2012. ápr. 11. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen pasi miatt még a billentyűzetemet sem koptatnám.
2012. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a durva, ahogy fogalmazol "HA szeretetet mutatsz". Normális kapcsolatban a szeretet kölcsönös és állandó, nem alkalmanként eszébe jut az egyik félnek.


Amúgy igazad van. A párod nem téged szeret, hanem azt, akit beléd képzel, hogy lehetnél ilyen vagy olyan. A saját ideálját, akinek a tulajdonságaival a te testedet ruházza fel. Ezzel szemben a szeretet azt jelenti, hogy pontosan olyannak szereted a másikat, amilyen.


Nem változz meg a kedvéért (csak a magad kedvéért, ha van mit változtatni, és akarod!), mert soha nem leszel neki elég jó, és ha végül ezért elhagy, már te magad sem fogod tudni, ki vagy. Inkább keress olyan férfit, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy, aki megbecsüli a kedveskedéseket és aki nem akar megváltoztatni.


Inkább te rúgd ki őt most, mint ő rúgjon ki téged később, amikor már lerombolta az önbizalmadat és az egyéniségedet.

2012. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát nem gondoltam, hogy ebből a pár üzenetből mi minden meglátszik.

kedves utolsó szinte 99%-os igazság.

igen szinte mindig van vmi baja velem

igen, szinte már az önbizalmam,a saját egyéniségem veszik el mellette.


az elején, amit írtál, azért fogalmaztam úgy, mert nem mindig tudom kimutatni felé az érzéseimet, hogy szeretem, mert mintha sokszor egy fal venné körül.

és ha(amikor) ki mutatom,lásd ez van,ami fentebb.

2012. ápr. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!