Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az pedofilitás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AWarriorA kérdése:

Szerintetek az pedofilitás ha én 17 vagyok és van egy csaj 21 éves? Azt mondta hogy nem szeretne velem járni mert szerinte az pedo. Szerintetek az?

Figyelt kérdés

#pedofilitás #Szerintetek pedo?
2012. ápr. 11. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. 4 év... mindjárt 18 leszel. Rosszabb esetben 1 év múlva... Ez nem pedofilitás. A csaj csak simán nem akar összejönni veled, és kifogásokat gyárt...
2012. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 év felett már bőven nem pedo ,a csaj meg hülye hagyd a francba.
2012. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem. Egy év múlva úgyis nagykorú leszel. Én 18 vagyok, és nekem is az éretteb (20-25 éves) csajok jönnek be.
2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyan már itt a gyakorin körülbelül 14 évesek jönnek össze 40-esekkel ez kb semmi
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A logikusabb válasz a részéről az esetlegesen fennálló éretlenséggel kapcsolatos.A pedofília duma,csak kifogás.26n
2012. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél és előzőnél a pont, ez csak kifogás. Ha bejönnél neki, kb. pont lesz*rná, hány éves vagy.
2012. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a csajt oltsd le mert em ismeri a pedofilia hivatalos fogalmát. Egyébként ez egy lekoptató szöveg mert nem vonzódik hozzád, keress fiatalabbat

f18

2012. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.Azt még oda akartam írni csak rövidebben nem tudtam megfogalmazni és több volt mint 250 karakter na a lényeg hogy már nem egyszer smároltunk,és mondta hogy szeret és nem tűnt műnek én érzem hogy mit érez legalábbis azt hiszem.Köszi szépen mindenkinek az értelmes választ! :D
2012. ápr. 12. 19:16
 9/9 anonim válasza:
4 évvel fiatalabb a barátom nálam 19 éves és boldogok vagyunk együtt
jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!