Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik szerint "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szerint "nem olyan helyes a pasijuk"?

Figyelt kérdés

Azoktól a lányoktól szeretnék kérdezni, akik azt mondják a barátjukról , hogy "nem egy adonisz", "nem annyira helyes", "van nála jobb is", esetleg "csúnyácska" jelzőket mondanának.


Az érdekelne, hogy ti mennyire kívánjátok a barátotokat? A csókjait?


Hallottam már olyanról, hogy miket mondanak a lányok a barátjukról, hogy igazából nem is tetszik nekik, csak bejön a belsejük. Ezt nem igazán tudom még megérteni. Nekem biztos bántó lenne és nem mernék így közeledni sem.


Meg hallottam olyat, hogy vannak lányok, akik nagyon szeretnek ölelkezni és a csókolózást nem annyira. Ez azért van, mert szeretik a barátjukat, de nem kívánják?


Vagyis lényegében, társként tekintenek rá, járni akarnak vele, de valahol mélyen mégis gusztustalannak tartják vagy csak nem vonzódnak hozzá, de élvezik, hogy valaki velük van és szereti őket?


Tudom, hogy ez nem annyira férfias dolog, de engem nagyon foglalkoztatnak az ilyen dolgok, hogy mit érez egy lány, meg mitől lesz szerelmes, ilyenek


2012. ápr. 11. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki jár valakivel, akkor valamilyen szinten kell hogy tetsszen a külseje is. Persze, a belső értékek a legfontosabbak, de nem csak ez számít.Nem tudok olyanról, akinek kicsit se jönne be a párja külseje.
2012. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Talán én? ***** válasza:

szerelemnek több fajtája van

külsőre : amég a tant fel áll addig az ész + áll 1-2 .. és csá (fiúknál)

lányoknál amég a férfi nem lesz barom csak teszi a jót

belső: lelkitárs amég az elöző elmélet nem jön össze és testi kívánatról beszélünk

2in 1 felbecsülhetetlen

am gusztustalan és remélem ezek az emberek 1x jó rá basznak mert amerre halad ez a világ szopás ám :P

2012. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam a kapcsolatban alap a csók.Ha ez nincs,kapcsolat sincs.Akik pedig nem Adoniszok: volt már egypár ilyen barátom,és elmondanám hogy ahogy beleszerettem egy ilyen fazonba,mert megfogott a karaktere,meg más tulajdonsága,egyre inkább szebbnek láttam,nem vicc:)Vannak tulajdonságok,stílusok,amikre totál be tudok gerjedni,nem kell ahhoz Adonisznak lenni a pasinak:)
2012. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi? Rólam van szó?
2012. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy férfinál nem a külső a legfontosabb.

Ha belsőleg alfa, akkor átlagos külsővel is nagyon is jó lehet a nőknél.

2012. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én az elején nem voltam a barátomért oda külsőleg, de azóta ez a helyzet megváltozott. most már gyönyörűnek látom, már a látványára felizgulok, pedig mivel az elején nem voltam annyira oda, ezért néha szoktam mondani, hogy nem olyan adonisz. viszont én kívánom, izgat, szeretem, odavagyok érte. nyilván sosem tartottam csúnyának vagy undorodtam tőle, egyszerűen csak nem votl az esetem. most már az :)
2012. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én barátom nem az a fajta jó pasi, akiket a samponreklámokban látni. De azok szerintem átlag pasik, átlag csini csajoknak valók. Én imádom a páromnak az apróbb szépséghibáit is, az teszi őt egyedivé, sőt szexivé. Az, hogy más lánynak nem ő az ideálja, az engem egy cseppet sem izgat, mert nekem ő a legvonzóbb pasi a földön.

A csók és az ölelkezés is nagyon fontos, más hangulatban mást kívánok, van, hogy egy ölelés, van,, hogy egy heves csókolózásra vágyom.

2012. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha én együtt vagyok valakivel, akkor az tetszik - kívül-belül. Akárki akármit mond: "külső megfog, belső megtart". Ehhez nem kell, hogy húúdejól nézzen ki a pasi, ugyanúgy meg lehet látni valamit egy "csúnyácska" pasi külsején is, mint ahogy a lelkében.


Ha tőlem kérdezik, hogy helyes-e a barátom, én azt mondom, hogy nem, mivel nem tartozik a birkacsorda által jópasinak vélt kategóriába - márpedig a nagyja erre gondol ennél a kérdésnél. Ezzel ellentétben viszont nekem piszokul tetszik, és még megcsókolnia sem kell, elég, ha csak úgy néz rám, és én már jó értelemben a plafonon vagyok tőle :)

Mindemellett ahogy idősödöm, egyre ritkábban kérdeznek ilyesmit. Gondolom, a környezetem is komolyodik a kor előrehaladtával, ez ugyanis egy elég hülye kérdés. Ha én áradozok bárkinek a barátomról, hogy ilyen-olyan jól néz ki, attól még nem valószínű (sőt, esetemben biztos, mert nagyon nem átlagos ízlésem van), hogy ezzel a másik is egyet fog érteni, ha meg mégis, akkor féltékeny leszek :)))

2012. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 harcosangyal ***** válasza:

Azt hiszem erről a témáról nagyon sok mindent tudnék írni :) 20 éves nő vagyok és fél éve van egy 29 éves barátom. Minden ismerős, sőt még a családom is megkérdőjelezte, hogy én vele akarok-e lenni. Én is azt vallom, hogy Ő "nem egy adonisz" viszont első - igen érdekes - találkozásunkkor is már megfogott benne valami. Bevallom sokat nyomott rajta, hogy kb. 3 hónappal a találkozásunk előtt ért véget egy több mint egy éves kapcsolatom és a következő sem jött össze - mindketten átvertek. De most fél éve boldogabb vagyok mint eddig bármikor és ez nem az a rózsaszín ködös boldogság - amikor szintén azt hittem, hogy én vagyok a világ legboldogabbja. Azóta megszerettem a mosolyát, az "okos" nézését, a hülye fejvágásait :) Szeretem úgy ahogy van. Lett volna lehetőségem mással összejönni de nekem akkor is Ő kellett :)

Csók és ölelés téma, én nem szeretek csókolózni, az idegenek előtt való csóktól meg egyenesen irtózom. Ez nem pár függő. Mindig is így volt, akkor is ha épp egy többek által helyesnek vélt pasival voltam együtt. Ez van, Sprite :)

2012. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinél van jobb is. Én eddig ilyet nőismerősömtől nem hallottam, hogy "csúnyácska". Az a ronda ember, aki külsőre "nem egy Adonis", belsőre pedig "van nála jobb is".


Én elég helyes pasinak számítok, ismerőseim, volt nőim véleménye által. Arc:8, Test:8, Szem:9 volt 10-es skálán egyik közeli ismerősöm "tesztjén". Pedig nem vagyok egyszálbél gyerek, van pocakom is, meg azé egy kis izom is van valahol, csak azért nem látszik, mert mélyen hordom.:)

Engem inkább az foglalkoztat, hogy Téged miért ejtett gondolkodóba ez, bár kétséget kizáróan érdekes kérdés.

2012. ápr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!