Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal, de nem ismeri be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, de nem ismeri be, hogy vegyem rá, hogy beismerje?

Figyelt kérdés
Nos,párommal már 6 éve vagyunk együtt, tavaly karácsonykor kérte meg a kezem,és jövő hónapban lesz az esküvőnk.Az elmúlt két hónapban viszont teljesen kifordult magából. Sokáig dolgozik, rendszerint órás késésekkel jár haza, ha itthon van,valami kifogást talál,hogy ne kelljen velünk lennie(van egy két éves kislányunk),kora reggel eltűnik, fél 9re kellene járnia, erre már 7kor lelép itthonról. A hétvégékről nem is beszélve. Szombaton délig meló lenne, de hazaér kettőre.Vasárnap pedig nem pihen velünk kilencig,mint eddig,hanem indul a reggeli korán kelés 7-8,és eltűnik, hazajön 11 fele,mintha mi sem történt volna. Hozzá teszem, nincs sok munkája, ketten vannak a főnökével,akivel már a héten beszéltem,hogy mi ez a sok "túlóra", mire megkérdezte: "milyen túlóra? Kisgyerek már elmegy innen ötkor" és persze láttam is,hogy alig vannak gépek bent a szervizben. A másik, hogy a kocsiban az anyósülés állandóan el van állíva, már frászt kapok,ha beleülök. A miért van elállítva megint kérdésemre pedig az a válasz,hogy "hidd el drágám, te állítgatod folyton"-persze,csak olyan hülye vagyok,hogy nem emlékszem rá,hogy úgy hátra tolom,hogy hatan elférnénk, vagy úgy előre,hogy egy hangya nem tudná magát bepréselni.Szokás újabban az is,hogy kimegy este a műhelybe dolgozni 9 után, és éjfél után jön be. A kocsit olyan makulátlan tisztaságban tartja, hogy egy szem por nem található meg belül sehol az elmúlt időben,új illatosító fityeg két naponta. A telefonból érdekes módon az összes sms, mind, még az enyémek is, egészen véletlenül kitörlődtek-ahogyan ő fogalmazott. Nem kérdeztem,mert nem szoktam nézegetni a telefonját, hanem egyik délután így állított haza,se puszi,semmi: Anya képzeld, egészen véletlenül kitöröltem az összes smst a telefonomból! Az összeset!-és persze az óta ha kap egy smst,azt is véletlenül,egészen véletlenül kitörli minden alkalommal. Nos,és a konkrét "Megcsalsz?Akkor kérlek most szólj,hogy időben le tudjam fújni az esküvőt"-kérdésemre a válasz egy hosszú és kínos csend után, egy megemeltebb hangon: Ugyan, dehogy! soha nem tennék olyat, mégis miből gondolod??????"- nos az alábbi furcsaságok miatt,és a teljesen más hangszínedből?? szóval konkrét választ nem kapok. Szerintetek hogy az égbe győződhetnék meg róla tökre konkrétan. Tudom most is,hogy, megcsal, de azért valami bizonyíték kellene,ami kissé tárgyilagosabb,mert persze Anyósommal jól kijövök,és elmondtam neki is mindent,aki szerint is igen, félrelép,de hát ugyan kivel tenné, és hogy?-hát erre kellene nekem konkrét dolog. Szerintetek hogy bizonyítsam be konkrétan?
2012. ápr. 16. 09:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is ugyanígy viselkedett, aztán szépen le is bukott, nem kellett megvárni míg bevallja... Figyelmetlen volt, elől hagyta a telóját, jött egy sms, de már vagy éjfél volt, aludt, anyum meg elolvasta. Utána már nem volt mit tagadni. És mindez 30 év házasság után. Szerintem ne menj hozzá, ne akarj magadnak megaláztatást meg a gyereknek se.
2012. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha megcsal? Mi lesz akkor. Én már ezt a hangulatingadozást sem bírnám.

Jó tanács volt a SIM csere, próbáld meg. E.mail stb.

2012. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem irigyellek.Kemény dió!Én azt tenném a helyedbe,hogy egyszer kifigyelném.Mondjuk a munkahelyén megvárnám.Vagy hétvégén ajánld fel neki,hogy bemész vele, addig is együtt vagytok.Vagy csinálj te magadnak programot,és mindig amikor ő menne el otthonról mond azt:sajnálom a barátnőimmel elmegyünk egy kicsit kikapcsolni most tiéd a gyermek 2-3 órára!!Fordítsd visszájára a helyzetet.Járj el otthonról!!!!!
2012. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg követni nem tudnád? Mivel tud az aggodalmadról az anyósod, így szerintem pár alkalommal vigyázna a picire ha megkéred. De bizonytalanságban nem élhetsz. Sajnos szerintem a is félrelép, nézz utána mindenképpen ha van rá módod.
2012. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit kell bizonygatni. Ha tahó akkor nem kell hozzámenni. Ennyi.


Az eljegyzés felbontásához nem kell bizonyíték. Közlöd, hogy nem, mert hülye vagy, aztán viszont látásra. Záróra, fogyasszunk!

2012. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A másikhoz is írtam: magánnyomozó.
2012. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

én megmondanám, hogy elbizonytalanodtam és lefújom az esküvőt. (bizonytalan is vagy)

Lehet, hogy erre előáll, hogy az esküvőre csinálnak a haverokkal valami meglepetést, csúzdát épít a gyereknek, neked bütyköl nászajándékba egy kocsit.....stb és akkor megnyugodhatsz.

Vagy azt mondja: oké, és akkor megint tudod, hogy mi a helyzet

2012. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
az csak természetes,hogy lefújom az esküvőt. Csak szeretném,ha szembesülne azzal a kínnal,hogy a szemembe már nem tud ténylegesen hazudni,mert az orra alá tudom dugni,hogy konkrétan tudok mindenről. persze,h s.be rúgom, ez is természetes. De szeretnék egyet rajta rúgni...
2012. ápr. 16. 09:55
 9/26 anonim ***** válasza:
Kifigyeled, mást nem tudsz tenni.
2012. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
7es! a gáz az,hogy kaptam egy kocsit, és mióta a kocsi meg van, az óta vannak ezek a furcsaságok...
2012. ápr. 16. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!