Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én vagy a szerető, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én vagy a szerető, akkor milyen módszerrel buktathatnám le magunkat a feleség előtt, úgy hogy véletlennek tűnjön, tehát de derüljön ki, hogy az én kezem van a dologban?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a "párommal", aki ugye nős én viszont egyedülálló vagyok. Nagyon szeretjük egymást, minden nap találkozunk, ha végez a munkában egyből hozzám jön, többször együtt mentünk a fiamért stb., tehát valóban olyan mintha csak mi ketten lennénk a kapcsolatban. A munkahelyén is ismernek, bár előttük nem csókoljuk meg egymást, de pl. utcán is sok helyen megfogja a kezem, és felvállal. Soha nem ígérte, hogy elválik, viszont szenved ő is, és örlődik ebben a helyzetben, akárcsak én. Azt mondta, hogy a mai világban egyszerűen nem tudja feladni azt a hátteret (részben hiteles lakás, ami igaz az ő tulajdona, de ugye ketten fizetik, egyedül nem tudná el kellene adni) amiben van. Mellettem jól érzi magát, szeret, ha tehetné velünk élne, azaz mi ott nála. Ezért gondoltam arra, hogy mivel szeretné, de fél meglépni ezt a lépést, hogy valahogy úgy alakítanám a dolgokat, hogy kiderüljön a viszonyunk. Gondoltam pl. arra, hogy beleteszek a bérletembe egy közös fotót, és mivel a felesége egy pékségbe eladó (több boltja is van a tulajnak), így egy másik boltjába (ahol ismerik a feleséget is és a férjet/páromat is) bemegyek vásárolni, és elhagyom "véletlenül". Ha megtalálják, akkor úgyis megnézik, mi van benne, kié... és akkor ugye meglátnák a közös fotónkat, és lehet szólna az eladó a kollegájának azaz a feleségnek, hogy a férjed egy másik nővel van... Valami hasonló ötletekre gondoltam, ami véletlennek tűnik. U.i.: Tudom a feleség telefonszámát is. Tudom, hogy nem szép dolog, de azt is tudom, hogy fél lépni..és nem azért nem lép mert nem akar.
2012. ápr. 18. 15:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj helyette dönteni! Ha ebbe a szituba hozod, vagy a rövidebbet huzod, vagy csak azert valaszt teged, mert a parja mar nem opcio!
2012. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Erkölcstelen kérdésre, erkölcstelen embernek nincs válasz:)
2012. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
undorítóak vagytok mind a ketten!!! remélem majd téged is megcsal egy másik nővel titokban! mert ugye nem gondolod, hogy csakis érted csalta meg a feleségét és téged nem csalna meg másért?
2012. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez nem tisztességes sem az én, sem a férj részéről, de soha életemben nem szerettem senkit így, illetve ő sem érzett így soha. A feleségébe soha nem volt szerelmes, most viszont az. A másik része, hogy nem én vagyok az első, volt előttem két több évig tartó szeretői kapcsolata is.
2012. ápr. 18. 15:26
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
épp ezaz...veled is meg fogja majd tenni ugyanezt, csak akkor neked fog szarul esni
2012. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert rengeteg olyan dolgot velem élt át először illetve próbált ki, amit mással soha nem tudott. Illetve már belefáradt a sok hazudozásba, teljesen kimeríti agyilag, engem meg érzelmileg... :(
2012. ápr. 18. 15:31
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

rossz kúrva...

kiváncsi lennék ha te lennél a feleség helyébe mit szólnál..

ha az én férjemre vetettél volna szemet tuti addig éltél volna.

legalább gyerekei is vannak?

hogy nem sül le a pofádról a bőr....

2012. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
5/5-nél az igazság, ráadásul, ha kiderül, hogy direkt buktattad le, akkor már azt sem kell megvárnod, hogy téged is megcsaljon, páros lábbal fog kirúgni kapásból. Egy szeretői státusz nem jó, ha rizikós... Ha annyira szeretne, akkor meg tudná oldani a lakáskérdést. Neked meg nem kéne mindent elhinned, mert baromi nagy lehet a pofára esés.
2012. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Amit nem ertek, hogy miert akarja itt mindenki jatszani az erkölcsös birot?

A lelki resze az ö dolga. Nem egy ide bigyesztett komment fogja megvaltoztatni a szemelyiseget! Az, hogy kepes e ö ezek utan megbizni a pasiba, az is!


Miert nem vagytok kepesek a kerdesre valaszolni?


En akkor is azt javaslom, hogy ha nem tetszik neked a helyzet, akkor allitsd vegletes döntes ele, amit x idön belül meg kell hoznia. Es utana szigoruan tartsd magad hozza, akkor is, ha nem teged valaszt.

2012. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
15:32-esnek. Nem vagyok kúrva, jó ideig nem is akartam bele menni, csak mire észre vettem beleszerettem.
2012. ápr. 18. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!