Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyire beszélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire beszélitek meg a haverjaitokkal, hogy hogy néz ki a barátnőjük? Mármint így kommenteltek, ha új barátnője van, hogy fúúú de jó csaj meg hasonlók?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Megbeszéljük, de azért tapintatosan.
2012. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az mit jelent, hogy tapintatosan? mondjuk a "helyes csaj" a max?
2012. ápr. 19. 11:42
 3/7 ASOT ***** válasza:

régebben mikor 15-17 évesek voltunk, akkor jobban kibeszéltük egymás barátnőit, persze a rossz dolgokat akkor sem.


most már cska megjegyezzük, amit mondtál "hogy jól néz ki szexi csinos"

2012. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... z én fiú barátaim jobban kibeszélik egymás csaját mint lányok a barátait... még azt is elmeséliik hgy milyen az ágyban meg ilyenek...
2012. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Más párjára csak bókoló pozitív megjegyzések. Pl "fú, na ezzel jól jártál", de pl a páromra sokszor kaptam meg, hogy nem adnám e kölcsön, vagy nincs e belőle még egy. Nemtetszés maximum "csinos, de nem az esetem" stílusban szoktak repkedni. Pl egy ismerős bemutatta a barátnőjét, én megrémültem, szegény annyira csúnya volt, ilyenkor nyilván nem mondasz semmit.


A saját barátnő méltatása ment kínos részletességgel tizenévesen, a másé iránt nem érdeklődtünk.

2012. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan mint az utolsó. Ha nem tetszik, annyit mondok, hogy nagyon helyes, meg kedves arca van, de nekem a másmilyen típusú csajok az eseteim.
2012. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tapintatosan azt jelenti, hogy nyíltan beszélünk róla, hogy miket csinálnak, de soha nem csorgatjuk a nyálunkat a csajra. Nem mondjuk, hogy, hú, de meghúznám én is, csak annyit, hogy nagy mázlija van a csajjal.
2012. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!