Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik és be is vallottam neki, de ezt írta:Szerintem nem kéne érzékiebben vélekedjünk egymásról. De olyan jeleket mutat irányomba ami nem ezt mutatja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
De az a probléma, hogy nem tudom, hogy ő mit érez, mert nem akar erről senkivel sem beszélni...Nem egyszer kédezték meg tőlem, hgy mi járunk-e, mert kb. úgy csinálunk, mintha együtt lennénk.
2012. ápr. 21. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egyértelmű. Nem akar semmit, kész. Én még ilyennel nem találkoztam ugyan, eddig akárhányszor fejeztem/mondtam ki tetszésem, mindig viszonozták.
2012. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy ez egyértelmű lenne...
2012. ápr. 21. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"olyan jeleket mutat"


ki kéne fejtened, ha igazi és használható segítséget vársz tőlünk

2012. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Nagy szamárságot csináltál, amikor bevallottad neki, hogy tetszik neked. Szerintem ez a srác halálra rémült ettől a nyomulástól. Ráadásul egy férfi szeret vadászni, és szeretné mindig azt érezni, hogy nála van az irányítás legalább a kapcsolat kialakulásának szakaszában.

Ehelyett te készen feltálaltad neki magad azzal a vallomással. Innentől kezdve már nem is vagy annyira érdekes, mert nem kell megküzdenie érted.

Valszeg mindezek ellenére is tetszel neki, és szivesen kezdeményezett is volna, de te kivetted az irányítást a kezéből. Ezért aztán teljesen elbizonytalanodott, elvesztette az érdeklődését, és hiába tetszel neki, nem akar már lépni igazából semmit. Az egész történtet itt már csak arról szól, hogy nagyon büszke rá, hogy egy csaj ennyire odavan érte, és mivel ez folyamatosan legyezgeti a hiuságát, ezért igyekszik megtartani a reményt benned. Ezért kapod a jeleket.

Ezt szerintem elrontottad mindjárt a legelején.

Egy nő legyen nehezen elérhető, olyan, akiért harcolni, küzdeni kell a pasasnak, hiszen amiért meg kell küzdeni, mivel az értékesebbnek túnik, mint az, ami az ölébe pottyan.

2012. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet, hogy ez a hiba...De akkor mondjak le róla?? Végeleg? :O
2012. ápr. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!