Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy hosszabb távkapcsolatban éltetek, jött egy rossz időszak benne, ezalatt összebarátkoztatok egy másik lánnyal (elég mélyen), és megtetszett nektek (és viszont)?

Figyelt kérdés
... Ill. egy olyan helyzet alakult ki h végeredményben mindkettőt szerettétek, és nem tudtátok eldönteni h mi lenne a helyes döntés?
2012. ápr. 22. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még nem volt. a távkapcsolat különben is a bizalomra épül
2012. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen sajnos velem ez történt.
2012. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eleve nem megyek bele hosszú távú kapcsolatba.
2012. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es, szabad megkérdeznem, hogy személy szerint veled hogy alakult ez az egész?
2012. ápr. 22. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem nem távkapcsolat volt, de előfordult, igen. És nem hoztam túl jó döntést, de ilyen helyzetben nem is lehet... 20/L
2012. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5-ös megtennéd h kicsit bővebben leírod a személyes történetedet?
2012. ápr. 22. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben, csak én épp az voltam, akinek csúnyán keresztbetettek. Azaz a végül már kellemetlen harmadik ..

Ennyit tudok hozzáfűzni, majd te megítéled, hogy mi a helyes döntés: "Ne hagyj el olyat, akit szeretsz egy olyanért, aki tetszik, mert aki tetszik neked, az el fog hagyni egy olyanért, akit szeret."

2012. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Annyi volt a történet, hogy kapcsolatban voltam, mikor elég közel kerültem egy másik sráchoz, akivel elég sokat dumáltunk előtte. Ő mindig is mondta hogy többet szeretne, én meg azon voltam hogy maradjunk barátok. A teljes összezavarodás akkor jött mikor találkoztunk, mert sajnos nem volt közömbös számomra. Részben emiatt is és más problémák miatt (ez volt a rosszabb időszak) szakítottam akkor a párommal, amire ő egyből lépett. A párommal 2 hétig voltunk külön, aztán visszakönyörögte magát. A másik szemében persze lettem mindenféle hülye k*rva, valamilyen szinten igaza is volt, de akkor is rosszul esett (bár szex nem volt köztünk) azóta nem beszélünk vele. Lényegében mindkettőjük fontos volt számomra, de ezt a helyzetet nem sokáig lehet fenntartani, legalábbis én eléggé tönkrementem belé.

Szóval ha ilyen problémád van azt tanácsolom hogy vagy az egyik, vagy a másik, de az garantált, hogy valamelyik felet el fogod veszíteni.

2012. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És a legnagyobb szívás az egészben hogy a kapcsolatom azóta sem lett jobb :) (előző voltam)
2012. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, igen. Van olyan, hogy egyikben megvan, ami a másikban nincsen.

Mégis az a jobb, ha egy lányban van meg minden olyan, ami neked fontos.

Hát, én bizony ilyenkor egyiket sem választom.

Nekem a döntésképtelenségem mindig azt mondta, hogy egyik sem az igazi. Szerintem a mostani kapcsolatom a tuti.

2012. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!