Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátommal sohasem veszekszünk? :D

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve vagyunk együtt és még sohasem veszekedtünk.Előfordult már egyszer-kétszer,hogy vitáztunk valami apróságon,de az is inkább csak poénból ment.

Mindketten nagyon békés,csendes emberek vagyunk,amúgy sincsenek konfliktusaink.Tényleg nem tudnék mondani olyan dolgot,amin összeveszhetnénk.

Más is van ezzel így?


20/L



2012. ápr. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
talán néma vagy? :)
2012. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi sem veszekedtünk még a párommal igazán, pedig négy éve vagyunk együtt. Néha egy kis vita meg hiszti van, de komoly veszekedés nem.

Szerintem nincs ebben semmi furcsa.

2012. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én voltam az előző kapcsolatomban. Kiegyensúlyozottnak éreztem magunkat, aztán egy év után ráuntam és elkezdtünk elhidegülni egymástól. Két év után végül feladtuk és úgy döntöttünk, hogy jobb lesz nekünk külön. Nem voltak vitáink és kisebb konfliktusaink, így gyakorlatunk sem volt abban, hogy hogyan tudunk ezeken túllépni, aztán amikor jött egy valós probléma, amit le kellett volna küzdenünk együtt, nem ment sajnos. Így visszagondolva persze már sokkal okosabb vagyok, de úgy gondolom, ennek így kellett lennie.


A jelenlegi párommal a semmin is hatalmasat tudunk vitázni, de minden békülésnél egy kicsivel jobban szeretem mint előtte és bennünk ez tartja a tüzet talán. :) Egyébként a hirtelen hév lenyugodtával nagyon jól megy a konfliktus kezelés kettőnk között, így nincs gond. :)

2012. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fogtok majd eleget még.
2012. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is össze tudunk veszni a semmin is. És én szeretem a veszekedéseinket, közelebb hoznak minket egymáshoz.

Mondjuk mi régebben többet veszekedtünk, nálunk a veszekedés volt az "általános", és a nyugodt napok a ritkák. Egy évig tartott ez, nehéz volt összecsiszolódni.

Most minden tökéletes, imádjuk egymást, de még mindig össze tudunk kapni dolgokon. Csak megtanultuk kezelni.

Ennek ellenére, én mindig imádtam, és tudom, hogy nála jobbat nem is kívánhatnék. Két éve vagyunk együtt.

2012. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó, h nem vagyok egyedül, de ahogy benned is megfogant a kérdés, bennem is, hogy jó-e ez így?Hiányzik-e a tüz??Igénytöl függ...ha a pároddal akkor sem tudsz összeveszni ha szeretnél egy kicsit veszekedni az baj.
2016. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!