Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfitarsaim! Ti hogy mondanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim! Ti hogy mondanatok meg otthon a szuloknek, hogy a baratnotok 10 evvel idosebb es kozos jovot terveztek. Sot mar gyereke is van?

Figyelt kérdés
bemernetek egyaltalan vallalni,ha minden,de minden tokeletesen mukodne koztetek?a ti szuleitek hogy reagalnanak es hagynatok e magatokat befolyasolni???
2012. ápr. 23. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy. De nem is normális ez a felállás. Gondoljmár bele, te a szép 40et taposod, mikor Ő már 50 lesz. Meg más gyereke, áááá..
2012. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akarunk egy kozoset is...
2012. ápr. 23. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Max ha gazdag. Amúgy nem nagyobb. Gondolni kell a későbbiekre is amit az első is írt. Lehet, hogy most 30ason még jól tarja magát, de ez változni fog. Felejtős a téma.
2012. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja szüleim: ugyan ezt mondanák amit én is gondolok. Hány éves vagy amúgy és a nő és a gyerek?
2012. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

"Kedves anyu és apu! Egy retardált idióta vagyok, és naív módon, a jövőre nem gondolva, beleszerettem egy tíz évvel idősebb nőbe. Van egy gyereke is mástól, de nem baj, én még egyet szeretnék vele."


Így.

2012. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi köze egy szülőnek az "én" boldogságomhoz? Maximum annyit mondhat hogy fiam, mit tudunk tenni, hogy még szebb, jobb és boldogabb legyetek?!
2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszi!ez jol esett
2012. ápr. 23. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát normális esetben szerintem ugyanúgy kéne bemutatni, mint ahogy bármilyen korú barátnőt szokás. Családi ebédnél hazaviszed, hogy na ő az a nő, akivel fél éve együtt élünk, aztán szevasz. A te életed, valószínűleg ha azt látják rajtad, hogy boldog van, akkor ők is megszeretik majd...
2012. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
be mernék, és be is vállaltam. 20 vagyok, a párom 34 és rohadt jól megvagyunk, már 1 éve együtt, hónapokon belül már össze is fogunk költözni. neki is van már gyereke, tőlem is lesz, szerelmesek és boldogok vagyunk. és hiába írták előttem h mikor Te 40 leszel Ő 50, egy 50-es nő bizony még elég jól néz ki ha ad magára, ha pedig szeretni fog akkor adni is fog. és amúgy is ha a kapcsolatotok olyan, hogy addig kitart akkor már nem arról fog szólni a történet szerintem. mi boldogok vagyunk, remélem nektek is összejön, sok sikert!
2012. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom!
2012. ápr. 24. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!