Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok fontos.! Lent részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxy kérdése:

Srácok fontos.! Lent részletek. ;) Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy összejöttem a legjobb haverom csajával. Vagyis találkoztunk minden, aztán ittunk kicsit aztán nálam aludt(megtörtént aminek meg kellett történnie). Utána elmondtam haveromnak tisztáztuk minden. Most együtt vagyok a csajjal, de félek, h ő még mindig a haveromat szereti, de én meg nagyonnagyon szerelmes vagyok belé, de félek, mert nem akarok pofára esni.oO szerintetek mit csináljak?
2012. ápr. 24. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod mit csinálj? elmondom: Szégyelld magad de nagyon és nagyon megérdemelnéd ha pofára esnél mert megtanulhatnál hogy házi nyúlra nem lövünk . A haverodat meg sajnálom hogy ilyen "barátja" van! Ja... mellesleg gondolhatnád hogy ha a csaj veled csalta meg a barátját előbb utóbb te is sorra kerülsz.
2012. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha 1x szerelmes vagyok a csajba akkor ez van.;) nem azért jöttem vele össze h ő is meglegyen...;)
2012. ápr. 24. 19:50
 3/3 Köcsögduda válasza:
Szerintem szimplán kérd meg, hogy kú.jon még egy keményet az exével igen a "haveroddal" mond neki, hogy keményen le is szop.athatja (torokba élvezéssel) és persze a végén jól durrantsa is se.ggbe! Ezek után már nem lennél ideges, mert tudod, hogy megba.szta, amit már miliószor csinált vele előtted nem tök és valószínűleg jobban is csinálta nálad, ha még őt szereti sőt feltehetőleg minden alkalommal a haverodat képzeli oda a te helyedbe! Máskor ne akarj többet olyan pi.csátol aki még nem lépett ki a párkapcsolat utáni pi.csogástóból! pusz
2012. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!