Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságban maradnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságban maradnál az exeddel, ha a szakítás után rögtön új kapcsolata lenne?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem működött a dolgok köztünk, volt több szakítás, de ez most végleges. Már nem szeretem, nem akarom visszakapni, nem hiányzik, de sokat gondolok még rá. Van már új barátnője, szerintem azért is szakított velem, hogy őt megismerhesse. Igazából csak féltékeny vagyok, bántja az egomat, hogy talált nálam jobbat.:D Nekem nincs senkim. Így vhogy nem tudom elképzelni a barátkozást, azért fáj belegondolni, hogy már mással boldog, mást ölelget, mással tölti az időt, stb. Ő mégis barátkozna velem. (???) Merthogy emberként fontos vagyok neki, és hiányzik a társaságom.:D Ti mit tennétek?
2012. ápr. 30. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg nem vagy szerelmes, csak az egódat bántja, akkor sztem annyiban őrizd meg a büszkeséged, h te nem keresed, nem érdeklődsz, de ha ő hív fel/ hív el vhova beszélgetni, akkor elmész. Aztán majd meglátod, hogy van-e értelme;)
2012. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én biztos nem keresném vele a kapcsolatot
2012. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De a másik oldala meg, hogyha nekem új kapcsolatom van, és boldog vagyok, akkor miért keresem az exem?

Csak sajnálatból keres?

2012. ápr. 30. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:

én a legtöbb exemmel baráti viszonyban vagyok, függetlenül attól, hogy alakult az életük a szakítás után...


23/L

2012. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartanám az exemmel a kapcsolatot, semmilyen módon.
2012. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem kell legalabb 1 ev mire ujra tudok beszelni vele. Ez teljesen normalis, viszont ha feltekeny vagy akkor meg szereted valamilyen szinten, ezert nem jo otlet ha tartjatok a kapcsolatot. De ezt csak te erzheted!
2012. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te túl vagy rajta, ne keresd vele a kapcsolatot. Gondolom nem akarod asszisztálni az új kapcsolatát, mert ő kb erre számít :) Ő végülis megcsalt, elhagyott másért, te pedig azzal okoznád neki a legnagyobb fájdalmat, ha beleszarnál az egészbe, annak ellenére, hogy ő a barátságod kéri.

Ki mondta, hogy az új lány jobb nálad? : )

2012. máj. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg, csak megismert valakit, aki szimpatikus volt, ezért szakított velem, hogy ne kelljen megcsalnia, ha jobban meg akarja ismerni. Ha nem lenne jobb nálam, akkor nem hagyott volna el érte.:)

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!