Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek, fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek, fordult már elő olyan, hogy közterületen egy "átlagtól eltérő pár" viselkedésétől, megjelenésétől, különösen megbotránkoztatok?

Figyelt kérdés

Ez lehet például nagy korkülönbség, fehér - színesbörű pár, leszbikusok, különböző szubkultúrák (emósok, altenatív irányzatok) stb. Hogyan reagáltátok le?

(Kort és nemet is írjatok, ha lehet.)



2012. ápr. 30. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kisváros, főtér: magyar, vékony és alacsony nő + "napbarnított", 2 méteres, 130 kg-os kétajtós szekrény + 2 év forma kissrác. Az apuci verte anyucit, anyuci pedig a gyereket. Közben egy olyan 130 decibeles ordítás belefért.
2012. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és 20F
2012. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb 15-17 év körüli fiatalok, villamoson vagy buszon, nem emlékszem már:

A srác nekinyomta a leányzót az ajtónak, közben erőteljesen és látványosan csöcsörészte. A lány meg közben üvöltött...

2012. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A buszon láttam már 2 nyomit. Múltkor is egy fogyatékos pár volt a buszon.

Olyat is láttam hogy a lány a fiú válláig se ért, kb mint ha a kislányát vezetgette volna csak a kor miatt nem is lehetett volna a lánya.

2012. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy teljesen átlagos,fiatal pár állt mellettem a metrón.Megjelenésre nem volt velük semmi baj,csak egy:szinte ott dugták egymást.Kész trauma volt.Alig vártam,hogy leszálljunk és húzzak onnan a pcsába.
2012. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ötös, ezt kifejtenéd bővebben?
2012. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha már rákérdeztem az ötös számú válaszadóra, nekem is volt egy bizarr metrós élményem. 18 év alatti, lányos arcú roma fiú, bal fülében nagy lógó női fülbevaló, mellette nagydarab, 30 év feletti kopasz, félig kigyúrt roma bikája, egymást csókolták, és ha jól emlékszem, a beszélgetésből kivettem, hogy a nagydarab akkor szabadult. (Velem szemben ültek a metrón.) Volt egy másik is, amikor három 16-18 körüli roma fiú valami lángosevés és csókolozás közti szóbeli párhuzammal adta a metrókocsi tudtára, hogy csőbuznyákok, és egymásban keresik a gyönyört.
2012. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
csókolózás-rossz betűt nyomtam, bocs
2012. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem megbotránkoztam, csak idegesítenek az olyan párok, akik melléd állnak, eléd ülnek a tömegközlekedési eszközön, és látványosan nyalják-falják egymást, közben a lány/fiú néz, hogy na milyen hatást váltanak ki belőled, irigykedj!


Lehet én vagyok rideg, de nekem eszembe sem jutna párzási táncot járni emberek előtt.

2012. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, én inkább sajnálnám őket szellemi egyszerűségük, és sivár lelkiviláguk okán...
2012. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!