Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha nem kapok tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem kapok tőle május fát vagy ilyesmit akkor ne izéljek rajta?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem olyan nagy dolog de a társaságunkban alányok mindig kapnak . Most vagyunk együtt egy éve tavaly azt mondta h majd jövöre kapsz. De tudom hogy nincs eszébe és nekem olyan rossz érzés ez .
2012. ápr. 30. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek kéne május fa?Mire jó az?
2012. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sosem kaptam még senkitől sem és jól esne .. lehwt hogy egyesek számára nem jelent ez semmi de nekem igen
2012. ápr. 30. 20:11
 3/13 anonim válasza:
egy városi nem tudhatja az elsőnek mondom
2012. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Reménykedj. Ha nem kapsz, dörgöld az orra alá, hogy az xy barátnőm kapott egy májusfát, képzeld...
2012. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vree ***** válasza:
Tényleg adtok májusfát vidéken? Mit csináltok Valentin-napon?
2012. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bérlakásba?
2012. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze,mert a városiak a földön járnak.Nem tudom hol tartanánk,ha mindenki csak álmodozna.
2012. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Tényleg adtok májusfát vidéken? Mit csináltok Valentin-napon?

Virágot adunk

2012. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
attól hogy szeretjük a kedvességet a meglepetéseket a törődést nem élünk álom világban és igen jól esik ha kapunk ilyeneket
2012. ápr. 30. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Épp ez a probléma....nem csak kijelölt napokon kell kedveskedni a másiknak.Ha csak azokon gondolnánk egymásra,az elég csúnya lenne!
2012. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!