Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád az angyalt azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád az angyalt azért, hogy megmentsd az ördög lelkét?

Figyelt kérdés

Hűű... de költői lett...


2 srác a lényeg. Az egyikük maga az angyal. Kedves, imád engem, mellettem áll, a családom is elfogadja. Őszinte, becsületes és tiszta lelkű.

Másikuk egy züllött ördög, aki meg akar változni. Imád, mellettem áll, de a családom nem fogadná el, ha mellette állnák a másik helyett. Én vagyok az egyetlen, akire számíthat...


Bunkó hozzászólásoktól nem leszek okosabb.

19/L


2012. máj. 1. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Én az ördög mellett szavazok :D
2012. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
...És gondolom az első egy szürke senki, a második pedig izgalmas az életvitele miatt, mert "mindig történik mellette valami". Remek, 5-10 év múlva majd hogy hiányolnád a nyugalmat és biztonságot...
2012. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Miért érdemel kevesebbet a "jó" a "rossz"nál? Ha a "rosszból" sikeről "jót" csinálnod akkor ő mivel lesz több mint a másik "jó"?

2012. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmentsd az ördög lelkét? Mi a franc vagy te? Ördögűző? Vagy szeretetszolgálat?


A "meg akar" egy remek etető duma. Nem fog. Ha akarna már megváltozott volna. Remélem nem mesélte be neked, hogy te kellesz neki, hogy megváltozzon...


Igazából felvázolom neked a valóságot: Vagy otthagyod a mostani rendes barátod, akivel hosszútávon együttlehetsz vagy elhagyod egy züllött senkiháziért aki mellett pár év múlva nem hogy nőnek, de embernek sem fogod magad érezni.


Részvétem, hogy a kérdés egyáltalán felmerült benned.



21F

2012. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
"aki meg akar változni" Jaj de édes, elhitted neki? Úgyis a rosszfiút választod, mert az olyan mácsó. Csak majd ha két hét múlva pofára esel, ne kezd el hirdetni, hogy minden pasi szemét. Köszönjük...
2012. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem nekünk kell eldönteni. A kérdésre a választ csak te tudod,azt a fiút válaszd amelyikbe szerelmes vagy,ilyen egyszerű,hallgass a szívedre!;)
2012. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez a világ épp elég szép nagy ahhoz, hogy szabadon válogathass a jobbnál jobb pasik közül. Mért pont neked kéne megváltoztatni? Szerinted meg akar változni, vagy csak így tartja fenn az érdeklődésed és az empátiád?


Élvezd az életet, és állj le a Teréz anya ösztönökkel.


20/N

2012. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Azután akart megváltozni, hogy megismert engem. A ha kérném, megváltozna.
2012. máj. 1. 20:26
 9/22 lila nyuszi ***** válasza:

Nem, ostoba lennék elhagyni egy ilyen kincset.


21/N

2012. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Jaj, te buta. :)

Persze, hogy ezt mondta, hogy azután akar megváltozni, hogy megismert. Mert te olyan csodálatos vagy, hogy ráébresztetted arra, hogy érdemes jónak lenni, és most sikerülni is fog, mert te olyan jó vagy vele. De ha elhagynád, sosem sikerülne. Szüksége van rád. Ezeket mondta?:)

Ne legyél már naiv, csajszi.

2012. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!